Верховна Рада має показати українському народу, що вона в змозі приймати політичні рішення, консолідуватися заради справедливості та притягнення Януковича та його банди до відповідальності.
Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Сергій Висоцький у парламенті.
Під час обговорення проекту Постанови Верховної Ради №5350 "Про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності" депутат зазначив, що демократичні фракції парламенту вже не перший місяць намагаються ухвалити цей документ.
"Бачимо, що інколи нам бракує політичної волі щодо переслідування людей з банди Януковича та тих, хто відповідальний за російську агресію, хто допомагав Росії у відторгненні Криму та Донбасу, на совісті яких 10 тисяч життів українців. Коли дехто, може бути пасивним, коли за три роки Генеральна прокуратура нарешті розслідувала й довела до суду справу проти Януковича, Верховна Рада як вищий орган держави в парламентсько-президентській республіці повинна висловити свою політичну позицію щодо переслідування банди Януковича та тих людей, які допомагали Путіну у війні проти України", - зазначив Висоцький перед голосуванням.
"Ми повинні показати українському народу, що в змозі приймати відповідальні політичні рішення, консолідуватися заради справедливості та притягнення Януковича та його банди до відповідальності", - заявив представник "Народного фронту" і закликав усіх депутатів підтримати цю постанову.
"Давайте дамо поштовх до переслідування не лише Януковича, а й Іванющенка, Клименка та інших покидьків, що грабували нашу державу за минулого режиму", - сказав Сергій Висоцький.
Для ухвалення відповідної Постанови не вистачило голосів. За проголосувало лише 202 народних депутати.




















Коментарі