
Для України небезпечно, якщо Сполучені Штати Америки (США) повернуться спиною до неї.
Нещодавнє відновлення підтримки було важливим для Києва. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час пресконференції з лідером Фінляндії Александром Стуббом, передає Gazeta.ua.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський анонсував розмову з Трампом
"Для України дуже небезпечно, якщо Америка не буде нашим стратегічним партнером, а повернеться спиною. Я б не хотів про це говорити. У нас були кроки або сигнали цієї небезпечності - тимчасове припинення допомоги. Все відновлено. Для нас це важливо. Це говорить про наші тісні відносини, я дуже вірю, що це не зміниться", - сказав президент.
Попри обіцянку президента РФ Володимира Путіна, вночі було завдано 150 ударів дронами, зокрема по енергетичній інфраструктурі та лікарнях.
Зеленський додав, що обіцянки Путіна не збігаються з реальними діями, тому Україні необхідна підтримка в обороні.
Коментарі