середа, 09 листопада 2011 10:55

Азаров попросив не малювати його чорним - у нього все стабільно працює

Азаров попросив не малювати його чорним - у нього все стабільно працює

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що завдяки діалогу влади та суспільства мають з'явитись позитивні результати.

Про це він сказав на засіданні уряду у середу, передає кореспондент Gazeta.ua.

Прем'єр поцікавився, що краще - штучно підживлювати чвари чи разом працювати над покращенням ситуації.

"У нас дуже часто усе малюють чорним - і тут погано, і там погано. А як радіє опозиція з того, що в цьому році Україна не отримала жодного траншу МВФ... Всім зрозуміло, що життя у борг - це пастка" - пояснив Азаров.

Він наголосив, що в Україні другий рік поспіль спостерігається стабільність. Зокрема, будуються підприємства та автодороги, яких планують прокласти 1800 км.

"Може, і це неправильно, і це не подобається? Припиніть розмови", - додав керівник уряду.

Азаров розповів, що в Україні спостерігається зростання виробництва, а три місяці поспіль інфляція близька до нуля. Він упевнений, що Україна має нарощувати власні ресурси та вийти на позитивне сальдо торгового балансу.

Зараз ви читаєте новину «Азаров попросив не малювати його чорним - у нього все стабільно працює». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.12.2011 17:07:13Наталка93.74.198.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Згадалося, як люди викидали на помийку люстри з чеського хрусталю, а купляли з китайської пластмаси, або меблі з натуральної деревини міняли на ДСП. Так і всякі юрасики пропонують поміняти справжні віковічні традиції на сучасний глобалістичний сурогат.

09.12.2011 00:14:26Сірожа88.81.252.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

От же ж інтересно! Щойно якесь дурко попоставляло всім мінусики,а юрасику-підарасику плюсика.Навіть в таких дрібницях,аби тільки проявити своє україноненависництво.

08.12.2011 21:59:09ален159.224.132.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Юра - ти покидьок!
А взагалі такі заходи потрібні бо через засилля кацапських роспутних дівок на сцені, дебільн их кацапських серіалів, американського способу життя ми нічого не бачимо, забули про своє, про рідне... Треба згадувати!

09.12.2011 00:54:38123217.212.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Так это, ОКАЗЫВАЕТСЯ, фото кацапской шлюхи - Русланы Лыжычко - без трусов - ВСЕ газеты облетело? А я думал, что эта[Видалено] из Дистрикта Галиция... Обманули... :(

20.02.2012 11:10:32казимира193.110.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

когда вы уже оставите в покое "кацапов"как вы их называете?и какое вы имеете право Руслану так называть?Вы вообще откуда родом?Есть ли в вашем понимании нормальные люди?Какой они национальности и где живут?Казимира.

09.12.2011 01:06:45хрін176.8.172.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ти тампуцьку скрути. Сіі бемоль взяти можеш? А Ля?

09.12.2011 01:05:30Сірожа88.81.252.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

А чого без трусів так зразу блядь?:(Ну так,целомудренньія дєви носять панталони,а згори ще й пояс дєвствєнносці.

08.12.2011 15:08:30Folk46.185.14.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

"Там почалася мистецька програма "Жили –були..." за участі студентів-фольклористів і випускників спеціальності "фольклористика". Студенти показували театральні постановки та співали українських народних пісень. Потім до них долучився гурт "Даха Браха" та ансамбль "Роксоланія"."
Студенти-фольклори сти це ж і є "Роксоланія"=)

08.12.2011 13:34:46Юрий109.251.142.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Украинские сумасшедшие ради гламура готовы заниматься черти чем. Собрались и стали лепить и учиться лепить никому не нужные вещи. Наверное есть такая методика у психологов. Полепил, уморился и уже не буйный - для окружающих опастности нет. Вот и славно. Трам-там-там.

08.12.2011 15:16:27нео91.201.177.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Юрий,чтоб ты сдох!

08.12.2011 16:59:30Андрій95.135.96.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Кацап юра, їдь бидлото в рашу і там тявкай!

08.12.2011 23:26:08Сірожа88.81.252.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Юрасику-підарасику,марш мацу ліпить.Гляди і тобі дебільчику полегшає.

20.02.2012 11:17:22Казимира193.110.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ребята,некоторым из вас пора в сумасшедший дом на лечение.Откуда столько ненависти и злобы?Откуда у вас,настоящих украинцев такие слова ужасные?Вы превратили интернет в мусорник и помойную яму.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути