
Афганці та чорнобильці, які зранку пікетують Верховну Раду, почали штурм парламенту.
Як повідомляє кореспондент Gazeta.ua, мітингувальники прориваються через 2 під'їзд. Проти них виступили бійці "Беркута".
Загін "Беркуту" перекрив 2 під'їзд та намагається не пустити туди людей.
Водночас, пікетувальники переломили загорожу, встановлену на площі біля Верховної Ради.
Між ними виникла сутичка. "Беркутівці" намагаються зіштовхнути людей з ганку Верховної Ради.
До людей вийшов "регіонал" Олександр Єфремов.
Наразі продовжується штовханина між мітингувальниками та "беркутівцями". Люди кричать та скандують: "Банду - геть!".
Тим часом, підтягнулися нові сили "Беркута". Вони намагаються відштовхнути людей не тільки від ганку, а й подалі від будівлі, і виставити кордон із 5 рядів співробітників правоохоронних органів у шоломах та бронежелетах між Радою та людьми. У "беркутівців" є кийки, та поки вони їх не застосовують.
Нардеп Єфремов стоїть на ганку ВР, та поки йому не дали слова.
Відомо, що наразі принаймні одній жінці стало погано.
Водночас, один із організаторів мітингу заявив, що у цей час у Раді поставили на голосування законопроект, проти якого виступають мітингувальники.
Як повідомялося раніше, парламент пікетують більше тисячі афганців та чорнобильців. Вони вимагають не приймати законопроект №9127, бо він урізає їхні льготи.
Пізніше спікер Верховної Ради Володимир Литвин запросив до себе кількох мітингувальників. Пізніше мітингувальники закидали площу біля Верховної Ради дрібними монетами - на "вечері та Мілани" депутатам.
Коментарі
16Тому що цей "роман" немає нічого спільного з мистецтвом. Кон`юнктура. Гофман всеж таки митець )
Так чи інакше, а я вже написав 4 пісні до фільму "Чорний Ворон"
Ну, зрозумійте, друзі - жид (Гофман) знає скільки крові пролили жиди в Україні. (Для всіх русскагаварящих - слова "єврей" в українській мові не було, завжди євреї в Україні себе називали "жидами". Доводиться це пояснювати, бо малороси та хасіди як завжди починають скиглити).
это понятно, если б снял - потерял бы российскую публику, которая из него гения делает. вопрос чисто в деньгах.Те, кто не читали ни 1 книжки Шкляра, очень прошу, не пишите тупые комменты. И поверьте, мои бабушки помнят, как пришли на нашу Святую землю эти ободранные бухари-криминальшики большевики в поддержке со своими одноплеменниками китайцами, и что творили в селах, до сих пор их называет голодранцы-бездельники, что породили тупомордых теперешних правителей и хохлов, а не украинцев.
Шкляр це письменник який написав книжку про те москалю як твій дід з бабою нищили українців.
И мне эта порнография не понравилась. И вобще кто такой Шкляр, это не тот что матюки на городских туалетах писал а?
Наверное ему нравится снимать фильмы где герои поляки и евреи. И что бы клевый хэпиэнд был, то есть подсластить главное и чтоб не так бросалось в глаза его настоящее отношение к русским большевикам. А что Шкляр? Резонул то что думает без задней мысли осудят его или нет. Вот если бы хэпиэнд витиевато любовный на фоне кровопролития тогда и сам Гофман пришел просить о том чтобы разрешили снимать роман. Так что пан Шкляр надо бы по еврейски поступать а не прямо в лоб доходчиво.
А хто такий шкляр? Дуже схематичний примітивний текст, де росіяни лише тому погані, що вони росіяни. А українці всі красені... Так, казка для дорослих. Для середнього шкільного віку, як колись писали, і не більше. Тим більше, що саму ідею він "позичив" у Олекси Вільчинського, з його повісті "Останній герой". Там також залишенці, лише УПА, середина 50-х, Волинь... Ч у свій час прочитав на одному подиху, і всім раджу! Видно, і Шкляр читав ...
Хороші росіяни не йшли в карателі.і в чекісти, а сиділи вдома і відроджували свою країну після громадянської війни. Свої малороси і перевертні ще гірше. До речі М.Волобуєв, який ще в 20-рр. відстоював ідею економічної самостійності України - був етнічним росіянином,. Але таких, на жвль, було мало.
А ЩА ТАКЕ то ЛАЙНО ГОФМАН?