понеділок, 22 серпня 2011 12:21

Під час матчу на стадіоні харківського "Металіста" вбили вболівальника

Під час матчу на стадіоні харківського "Металіста" вбили вболівальника

На стадіоні "Металіст" стався інцидент, що призвів до загибелі одного з уболівальників. Хлопець помер на наступний день після матчу в лікарні.

Міліція затримала неповнолітнього підозрюваного у вбивстві вболівальника на стадіоні "Металіст". Про це повідомили в ЦГЗ ГУ МВС України в Харківській області, пише Городской Дозор.

За інформацією правоохоронців, зараз порушено кримінальну справу стосовно 15-річного жителя Харківської області за ст. 121 ч.2 (нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті людини).

В ході бійки підліток вдарив ногою чоловіка, який втратив рівновагу і скотився по сходах, після чого вдарився головою об бетонну підлогу.

Зараз підозрюваний перебуває під вартою. Слідство триває.

Матч раунду плей-офф Ліги Європи між харківським "Металістом" і французьким "Сошо" закінчився з рахунком 0:0. Поєдинок у відповідь відбудеться 25 серпня у Франції.

Зараз ви читаєте новину «Під час матчу на стадіоні харківського "Металіста" вбили вболівальника». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.06.2011 12:06:55Биолог95.133.45.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Красній цвет-символ мироздания. Ведь фотосинтез в растениях происходит под действием только красной части солнечного спектра.А еще это символ революции (даже на флагах БЮТ есть красное пятно. правда, оно там оно является символом менструации).
17.06.2011 10:07:24Леонид77.239.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Остапа расстрелять.
17.06.2011 09:58:38Остап195.230.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Через пару Свободовських профашистів і декілька їх ставлеників в КС буде страждати вся країна. Заборона прапору перемоги над фашистами тільки розколює Україну. У нас є потомки катів, які намагаються відмити від крові своїх предків-катів. Але ї у нас їх меншість і ми їх ненавидимо. Але вони дуже активні, агресивні. На форумах, в ЗМІ все переповнено їх пропагандо. Требо щось з цим робити.
17.06.2011 09:51:01tgrey-Роману195.5.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Микола не зі Львова - подивись його ІР
17.06.2011 09:50:18б'анальная история193.239.180.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Фашизм равно Коммунизм:Фашистские отряды Рема имели красное знамя с 5-конечной звездой. После их уничтожения красный цвет не был отброшен: Гитлер: " ...как национал-социалисты мы видим нашу программу в нашем флаге. Красное поле символизирует социальную идею движения (фашистского), белое-идею националистическую. Свастика-борьба за победу арийского движения..."
17.06.2011 09:46:36tgrey-Микола195.5.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А що в Криму є місто Лемберг????
17.06.2011 09:40:57Вячеслав92.112.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А нельзя просто не обращать внимание на то, что кто-то несет в руках красный флажок? Хочет человеки пусть несет. Зачем нагнетать обстановку?
17.06.2011 09:26:00Роман194.44.136.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Микола (Лемберг) У львові також є свині які виховувались в свинарниках і вміють лише хрю , хрю , хрююююю а платять тобі за це наливаючи в твоє брудне корито смердючу баланду .
17.06.2011 09:16:47Микола91.217.79.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
недобитые бандерфашисты для которых херой это убийца-фашист гауптман сс шлюхэвыч хотят всю Украину- ПРАВОСЛАВНУЮ СЛАВЯНСКУЮ- превратить ФАШИСТбандершвайнЛЯНДИЮ!!!!!А ведь эти мрази только "БЛАГОДАРЯ " СТАЛИНУ оказались в составе Украины!!!НЕ БЫЛОбы СТАЛИНА И НИКТОбы НЕ ПРИСОЕДИНИЛбы бандерфашистскихшвайнов К Украине!!!!!
17.06.2011 08:57:48tgrey-Владимир195.5.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
де використовують? на державних установах?
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути