Ексклюзиви
четвер, 13 жовтня 2022 18:25

Спецтема: Війна Росії проти України

Росія атакувала Україну "Калібрами": як спрацювала ППО

Росія атакувала Україну "Калібрами": як спрацювала ППО
Окупанти з акваторії Чорного моря атакували крилатими ракетами типу ''Калібр'' об'єкти критичної інфраструктури у західному регіоні України. Фото: Укрінформ

У четвер, 13 жовтня, російські війська з акваторії Чорного моря атакували крилатими ракетами типу ''Калібр'' об'єкти критичної інфраструктури у західному регіоні України.

Чотири крилаті ракети знищено силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування ''Захід". Про це командування повідомило в Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибухи на Тернопільщині: Труш розповів подробиці

"Рашисти продовжують атакувати мирне населення, завдавати ракетні удари по об'єктах критично-важливої інфраструктури... Це свідчить тільки про одне – Росія налякана", – наголосили у повідомленні.

Ще одну крилату ракету "Калібр" знищено на півдні країни підрозділом протиповітряної оборони Повітряне командування "Південь".

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив у Telegram, що загарбники влучили в один з військових об'єктів у Львівській області.

За його інформацією, обійшлося без жертв.

13 жовтня росіяни завдали ракетних ударів по трьох областях України. Під удари потрапили Львівська, Чернівецька й Тернопільська області. У всіх трьох областях працювала ППО.

Зараз ви читаєте новину «Росія атакувала Україну "Калібрами": як спрацювала ППО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.06.2013 15:04:26вап89.105.244.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Новое объединение майдаунов: "Объединённая Батькивщина" (ОбъЕбать").
ЮЛЕ - ОЛЮ !!!

17.06.2013 14:34:51Анатолий176.241.159.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Смешно, когда нас считая за быдло, пытаются убедить, что это объединение во имя нас. Яценюк же, пользуясь моментом "приватизовал" Батьковщину. Другими словами, объединение это БИЗНЕС-ПРОЕКТ Яценюка. Теперь покупатели депутатских мандатов всей оппозиции будут обращаться к Яценюку, а с возрастанием числа оппозиционеров в Батьковщине денежный поток резко возрастет, а деньги имеют свойство - прилипать.
Ну а требование свободы Тимошенко есть ничто иное, как призыв к невыполнению законов Украины, сидит то по ЗАКОНУ, который принимала, кстати, ВР и Тимошенко в том числе.

17.06.2013 14:25:26(((((((((91.215.9.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

как же хочется этой твари(яворовскому)голову отвернуть на:(:(:(совсем

17.06.2013 14:00:56****176.36.133.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Верить яворивскому - себя не уважать!!!

17.06.2013 13:13:42українка193.238.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тімашєнка розчистила дорогу Януковічу.
Тепер кусає лікті та шукає нову брехню для совєського люмпена.

17.06.2013 14:07:45****176.36.133.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

IP: 193.238.99- на Унитазе Притулы- kr1810bm86, __zlyj, крайній _,Gorkovenko. Среднего пола. ГЕЙропеец(кА!) Тролль, оплачиваемый грантоедкой, любовницей Гонгадзе-Притулой.

17.06.2013 13:20:29Zosia178.18.17.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

А за ВОНЬ советские голосовали??? Вы "украинка" ШО курите???

17.06.2013 13:31:59українка193.238.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тільки совєтський бидлолюмпен може голосувати за Тімашєнку та Януковіча.

17.06.2013 13:09:41гоголь-моголь37.55.200.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ще з часів Ющенка стало ясно - дай ВОНІ волю - заведе в неволю( Це персонаж пупкіна, хто б і що не говорив. Про людину судять з наслідків її дій, а з ВОНОЮ сперечатись у насенні збитків країні може лише Янучар

17.06.2013 12:50:34Виктор72.231.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Когда человек столько чечится, сколько Циля, у нго должна быть только одна воля: она подробно расписывается в завещании (заповіті).

17.06.2013 12:39:21М-Ж178.158.132.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Если плешивый кролик отгонит старого, честного кнура от корыта, это ему даром не пройдет

17.06.2013 13:21:08Пенсіонер194.44.136.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ти щаслива людина , у тебе є усе крім маленької дрібнички яка тобі не потрібна , це розум .

17.06.2013 12:37:38Zosia96.47.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А каким образом шайка лузеров, собралась освобождать уголовницу???

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути