пʼятниця, 20 грудня 2013 13:02

Пшонка показав відео "з Євромайдану", зняте три роки тому - Жданов

Пшонка показав відео "з Євромайдану", зняте три роки тому - Жданов
Жданов Ігор

Один з роликів, показаних Генпрокурором Пшонкою у Верховній Раді, був знятий три роки тому і не має ніякого стосунку до подій на Євромайдані і на Банковій.

Про це у своєму блозі на "Українській правді" написав політолог Ігор Жданов.

За його словами, Генпрокуратура вдалася до прямої фальсифікації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прізвища Яценюка, Тягнибока і Турчинова є у справі про "захоплення влади"

"Так, відео зі священиком Михайлом Арсеничем, який закликає до громадянської війни і "знищення москалів і жидів " і яке було показано у Верховній Раді після виступу Пшонки, було знято ще три роки тому! Цей виступ був ще 15 жовтня 2010 року. Виступ було спільно засуджено Блаженнішим Станіславом (Шевчуком) УГКЦ та головним рабином Києва і України Яковом Дов Блахом", - написав Жданов.

Він також підкреслив, що весь ролик був змонтований і сфальсифікований.

Зараз ви читаєте новину «Пшонка показав відео "з Євромайдану", зняте три роки тому - Жданов». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

43

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.06.2010 23:21:04Абрам178.95.245.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В етой стране самые правильные украёнцы из местечковых полукровок ВЛКСМ? Ну, слава Богу, шо не из галицаев. То рафинированные придурки.
21.06.2010 21:56:27Дмитрий94.153.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А чего бояться то? Пусть хоть 400 голосов и вурнутся к президен тскому правлению. Как оказалось, самая лучшая система управления была при Кучме - это даже Европа признала теперь. Т.е. был порядок, взятки по сравнению с правдлением Юльки - были просто смешные и хоть как то, но работал закон. Нам то народу бояться нечего. Это вам страшно, воровать то меньше будете. А нам нужен закон и порядок и чтобы мы могли спокойно работать и заниматься своими близкими, а не учавствовать в ваших дебилоьных революциях, чтобы Юлька украла себе миллиарды.
21.06.2010 21:30:071217.67.70.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
6. Киевлянин (Киев) 21.06.2010 20:55 Томенко - один из грамотнейших политиков Украины------------перечеркиваем эту фразу, потому как ----зря он с Юлькиной бандой связался-------значит не так уж и умен!
21.06.2010 21:10:25Василь195.42.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Цього хитрожопого бандерлогу Томенка, якій враз знехтував своїм минулим, продавшимся лжепатріотам заради отримання влади, нема чого слухати і аналізувати.
21.06.2010 21:10:14ДИК178.93.233.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да кто угодно, но только не дебилоидная "Свобода", во главе с несформировавшимся врачом и отупевшим от фашизма Тягнибоком!!!!
21.06.2010 21:08:00Зараза178.93.233.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вы же хотите в ЕС, вот и выполняйте программу. Там везде налоговая инспекция, вам же Россия не по душе , уважаемый Томенко...А рейтинг в оппозиции возрастет тогда, когда вместо авантюристки Тимошенко, выберут достойного лидера оппозиции. Пока лидером будет Тимошенко, рейтинг оппозиции будет "скачиваться" до нуля.
21.06.2010 21:06:46Миколай194.126.180.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
І НУНС,і БЮТ та іже з ними - ви всі політичні трупи, якщо й не вже, то дуже скоро.Вам регіонали набили морду, і тепер ви плачете крокодилячими сльозами.А ви що- раніше не знали, що бандюковичі дуже швидко скличуть "сходняк"?І ви хочете сказати, що ви не бачили, кого ви берете до своЇх списків на виборах? Хлопці! Ви свою пісню уже заспівали! Я думаю,що пора прийшла ВО "Свободі",бо без люстраціЇ ми ніколи не будемо мати справжню вільну УкраЇну!!!
21.06.2010 21:05:24Диез77.122.101.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А главеая Гринджола ссыть...
21.06.2010 20:55:07Киевлянин94.27.89.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Томенко - один из грамотнейших политиков Украины, уважаю его за многое. Только зря он с Юлькиной бандой связался: теперь, как ни крути, у него за плечами все ее грехи.
21.06.2010 20:50:22днепр109.162.40.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
народного депутата нужно заспиртовать в колбе и высстовить в кунсткамере как образец пид-ма; кончености;неужели у этих ублюдков еще рождаются нормальные дети?я понял почему кацапы ненавидят так наз америкосов;они всегда будут безпросветными ПОХАМИ против ни на всю жизнь
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути