четвер, 25 жовтня 2012 08:58

На Одещині сміттєвоз влаштував ДТП, одна людина загинула
8

Вчора, 24 жовтня, у Одеській області сталося ДТП за участю сміттєвоза. Одна людина загинула, повідомляє "Думкая.net".

Пригода сталася на Овідіопольській дорозі перед поворотом на ринок "7 км".

Як розповіли очевидці, "Газель" стояла на узбіччі з увімкнутим сигналом аварійної зупинки. Водій щось там копирсався у двигуні. Сміттєвоз, проїжджаючи повз на великій швидкості, збив водія, який стояв біля "Газелі". Від тяжких травм чоловік загинув на місці.

Сміттєвоз зніс огорожу, що розділяє зустрічні смуги руху. Обидві машини перекинулися. Водія сміттєвоза повезла до лікарні машина швидкої.

За словами свідків, гальмівний шлях автомобіля складає не менше 30-40 метрів, при цьому сміттєвоз відкинуло ще на три десятки метрів від "Газелі".


Зараз ви читаєте новину «На Одещині сміттєвоз влаштував ДТП, одна людина загинула». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.03.2013 15:03:43kostanchuk109.86.20.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Пусть затопит Кончу-Заспу, Петровцы и др места постоянного проживания народных приживалов

26.03.2013 09:37:04мить37.52.26.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

запорожець.

26.03.2013 06:53:45+++94.244.38.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

если что то угрожает кончей заспе,то можете не бз...ть с Киевом все будет нормально! угробят рыбу,спустят воду т д развели пиз...ж!

25.03.2013 21:34:09СВОЛОТА46.118.37.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Когда всю бандерню смоет????????????????????????????????????????????

25.03.2013 21:22:35Бабка Йошка176.36.223.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А мне по барабану я живу на Батухе .

25.03.2013 19:43:34Олег95.135.236.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

А Межигір'я,Межигір'я мене цікавить?

25.03.2013 17:59:05Сэм77.120.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Свидомые да вы за Киев меньше всего переживайте. Вы лучше думайте что будет на западе Украины. Киев себе денег выделит в первую очередь, а вот хватит ли на ваши потопы или нет это вопрос риторический!))) Так что запасайтесь плав средствами. :)

25.03.2013 22:10:00 слюсар95.132.225.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

дядя сем видно у тебе тєчка

25.03.2013 18:13:39Свидомые89.162.134.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

Да мы за тебя, и твоих несвидомых кацапов-братонов не беспокоимся,
вы не потонете, гавно ж не тонет - это известно даже австралийским аборигенам...

25.03.2013 17:27:53скептик93.74.38.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Эх, жаль, что не сбудется прогноз! Конча - непотопляемый авианосец!

25.03.2013 16:42:56Черкасец77.121.221.--
  • 27+
  • 0-
  • Відповісти

Как бы это все на Банковую да Грушевского направить?

25.03.2013 16:41:43Мечтающий89.162.134.--
  • 28+
  • 0-
  • Відповісти

А далеко от Конче Заспы Межигорье?????
Вот бы было здорово.... плывут итальянские диваны,
люстры,... привязаный к спасательному кругу золотой
унитаз.... а сверху с летящего вертолета это все сачком
со звериным лицом обиженого зека. вылавливает янек..
Вот это был бы блокбастер... сразу можна давать Оскар..

25.03.2013 16:59:43Олег62.1.23.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Янукович непокинув би свій унітаз він би втопився разом з ним ;););)

25.03.2013 18:47:28рок194.44.203.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Так він на унітазі як дід Мазай,а навкрги зайці-ПР.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути