У Чернігівській області під час розбійного нападу на інкасаторську машину загинуло троє співробітників "ПриватБанку". Про це повідомляє прес-служба банку. Невідомі напали на інкасаторів 23 жовтня.
Деталі самого пограбування наразі невідомі. Про викрадену суму також нічого не повідомляється. На місці події працюють співробітники міліції.
ПриватБанк оголосив про виплату гарантованої винагороди в сумі 1 млн грн за будь-яку інформацію, що допоможе затримати невідомих осіб, які напали на інкасаторську машину.
"Окремо звертаємося до водіїв авто з відеореєстраторами, які могли зафіксувати обставини злочину на відео. Винагороду обіцяно за будь-яку інформацію, що сприятиме розкриттю розбійного нападу та затриманню злочинців," - йдеться у повідомленні.
Інформацію можна повідомити за телефоном безкоштовної лінії 3700. Нагадаємо, востаннє збройний напад на інкасаторів стався у Харкові 25 липня. Нападники побили водія і на інкасаторському автомобілі зникли з місця злочину. Злочинці забрали з собою щонайменше 50 тис. грн.




















Коментарі
1