вівторок, 24 грудня 2019 14:21

Мера підозрюють в розтраті грошей, які дали на дороги

Мера підозрюють в розтраті грошей, які дали на дороги
Меру міста Коростишева оголосили про підозру. Фото: СБУ

Мера міста Коростишева Житомирської області Івана Кохана підозрюють в розтраті 800 тис. грн, виділених на ремонт доріг.

Посадовець не перевірив якість ремонту автошляхів місцевого значення, однак відповідні акти їх виконавцям підписав. Будівельно-технічна та фінансово-бухгалтерська експертизи підтвердили, що так через голову міськради, бюджет Коростишева втратив понад 800 тис. грн, повідомили в СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДБР розслідує розтрату 37 млн грн на полігоні "Широкий лан"

Посадовцю оголосили підозру в службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі, штраф і позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.

У будівлі Одеської обласної ради детективи Державного бюро розслідувань проводять слідчі дії. У декількох кабінетах вилучають документи. ДБР розслідує нібито велику розтрату коштів облбюджету в Ізмаїлі.

Зараз ви читаєте новину «Мера підозрюють в розтраті грошей, які дали на дороги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути