Ексклюзиви
субота, 15 жовтня 2016 16:51

Безхатько на очах у перехожих хотів викрасти дитину

Безхатько на очах у перехожих хотів викрасти дитину
izvestia.nikolaev

У Миколаєві безхатько хотів викрасти 7-річного хлопчика у дворі багатоповерхівки. Це сталося посеред білого дня на дитячому майданчику.

За словами свідків, до хлопчика підійшов незнайомий чоловік і схопив його за руку та почав силою відводити за будинок, пише izvestia.nikolaev.ua.

Крики дитини про допомогу почула сусідка. Жінка виглянула у вікно і повідомила про це правоохоронців та родичів дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хлопчик викрав мікроавтобус заради поїздки до бабусі

Чоловік вжк був у в'язниці. Розповів, що хотів викрасти дитину задля викупу. За гроші планував орендувати житло на зимовий період.

Нагадаємо, правоохоронці звільнили дружину київського бізнесмена. Жінку викрали з-під власного будинку та п'ять днів утримували в орендованій квартирі. За звільнення дружини вимагали від підприємця 150 тис. $.

Правоохоронці звільнили заручницю. Її викрадачі - троє чоловіків.

Зараз ви читаєте новину «Безхатько на очах у перехожих хотів викрасти дитину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути