Ексклюзиви
вівторок, 01 листопада 2016 06:48

Зріс борг населення за комуналку, суддя вразила е-декларацією, сепаратиста Логвінова відпустили - головне за ніч

Зріс борг населення за комуналку, суддя вразила е-декларацією, сепаратиста Логвінова відпустили - головне за ніч

Gazeta.ua підготувала найважливіші новини, які відбулися в ніч на вівторок, 1 листопада.

1. Питання введення безвізового режиму між Україною та ЄС можуть винести на розгляд Європейського парламенту після 7 листопада. Про це повідомила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

2. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав проект постанови щодо підвищення зарплат депутатам. Парубій підписав цей документ, щоб скасувати.

3. Заборгованість населення України (без Криму і частини окупованого Донбасу) по оплаті житлово-комунальних послуг збільшилася. На кінець вересня вона склала 15,1 млрд грн. Про це повідомляє Державна служба статистики.

4. Суддя Господарського суду Києва Вікторія Джарти заповнила е-декларацію. Апартаменти в Криму, квартири, будинок та коштовні годинники.

5. Один з організаторів захоплення Харківської ОДА в квітні 2014 року та прихильник федералізації України Єгор Логвінов вийшов із СІЗО. Його відпустили під заставу в 206,7 тис. грн.

Зараз ви читаєте новину «Зріс борг населення за комуналку, суддя вразила е-декларацією, сепаратиста Логвінова відпустили - головне за ніч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути