неділя, 27 травня 2012 07:44

В Києві відкриється 20-кілометрова велодоріжка - Попов

Фрагмент постеру Tour De France

В рамках святкування Дня Києва, 26 травня на Майдані Незалежності відбулася традиційна велогонка "Критеріум".

Традиційним змаганням з велоспорту офіційно дав старт голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, повідомили в прес-службі КМДА.

В цей же день Попов пообіцяв через місяць відкрити в Дарницькому районі велодоріжку протяжністю 20 кілометрів і "повністю вирішити проблему велодоріжок" за півтора року.

сього у фіналі Чемпіонату України з велосипедного спорту - шосейної гонки "Критеріум" взяли участь 19 команд. 79 учасників проїхали дистанцію в 67 км, а саме - 28 кіл від Майдану Незалежності до Бессарабської площі. Переможця визначали за кількістю набраних на 14 проміжних фінішах балів.

Так, III місце посів представник команди Донецька, II - представник команди з міста Самара (Росія), а I місце завоював киянин - Олександр Головач.

Крім того, перед початком професійної велогонки в столиці відбувся парад велосипедистів аматорів, які урочисто проїхали по центральній вулиці міста десятитисячною колоною.

Зараз ви читаєте новину «В Києві відкриється 20-кілометрова велодоріжка - Попов». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua