Президент Віктор Ющенко, 52 роки, вважає, що консультації між політичними силами, які пройдуть до нового парламенту, мають консолідувати Україну.
На вчорашній зустрічі з прем"єром Юрієм Єхануровим, 57 років, президент заявив, що під час консультацій потрібно зняти всі питання, що роз"єднують державу або політичний електорат.
– Нам слід поставити за мету працювати стабільно й на основі спільного політичного меморандуму, в який занести всі цінності та визначити їх як основу взаємодії, — наголосив Ющенко.
Президент переконаний, що сьогодні слід говорити про національні інтереси та національну програму. При цьому він додав, що не вважає розподіл влади другорядним питанням.
Однак, на думку президента, наразі основним завданням є проведення політичних консультацій, щоб сформувати спільний план дій. Він має гарантувати стабільність державного розвитку на найближчі чотири роки.
Коментарі