![Українські танцюристи з Чикаго колядуватимуть по домівках](https://static.gazeta.ua/img/cache/preview/663/663918_w_300.jpg?v=0)
Ансамбль українського танцю "Громовиця" в американському Чикаго колядуватиме на запрошення. Для цього танцюристи роблять перерву у виступах. Запросити українців до себе на католицьке чи православне Різдво може кожен охочий.
Танцюристи пропонують звертатися до них на електронну адресу, щоб запросити на коляду 24-25 грудня чи 6-7 січня. Про це пишуть на своїй сторінці у Facebook.
Торік колектив станцював гопак у центрі Чикаго під час параду на честь Дня подяки. Тоді керівник ансамблю Роксана Пилипчак розповіла, що її вихованці допомагають бійцям АТО. Діаспора на зібрані кошти придбала теплий одяг та броньований автомобіль для одного з батальйонів на сході.
Ансамбль "Громовиця" був заснований 1980 року. До складу колективу увійшли нащадки українців, народжені у США. Танцюристи багато гастролювали Америкою, Канадою, Україною, Європою.
Коментарі