понеділок, 17 листопада 2008 12:49

Держдума розгляне поправки в конституцію РФ 19 і 21 листопада

Держдума розгляне запропоновані президентом РФ Дмитром Медведєвим поправки в конституцію в другому і третьому читанні 19 і 21 листопада відповідно. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на першого віце-спікера нижньої палати парламенту ОлегаМорозова.

Після того, як 14 листопада збільшення терміну повноважень президента і депутатів Держдуми було схвалене Думою в першому читанні, було оголошено, що 19 листопада поправки в конституцію розглянуть відразу в другому і третьому читаннях. Ще раніше думський комітет з конституційного законодавства і держбудівництва рекомендував депутатам прийняти поправки відразу в трьох читаннях 14 листопада.

Згідно запропонованим Медведєвим поправкам, термін повноважень президента РФ повинен бути збільшений з чотирьох до шести років, а депутатів Держдуми - з чотирьох до п"яти років. Нові терміни розповсюджуватимуться лише на того главу держави і тих депутатів, які будуть обрані вже після набуття чинності поправок. Проведення всенародного референдуму для внесення до конституції таких змін не потрібне. У процедурі розгляду поправок беруть участь Держдума, Рада Федерації та регіональні парламенти (для виправлення конституції потрібне схвалення парламентів не менше, аніж двох третин регіонів).

Зараз ви читаєте новину «Держдума розгляне поправки в конституцію РФ 19 і 21 листопада». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути