Вчора в окупованому Криму відновили зв'язок у 47 населених пунктах. Про це заявив міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку Дмитро Полонський", повідомляє ТАСС.
"За останній вечір кількість абонентів, які залишилися без зв'язку, з 75 761 скоротилася до 58 497. Ми вчора прогнозували, що підключимо близько п'яти тисяч чоловік, а підключили 17 264. Тобто, ситуація у цьому плані в нас стабілізувалася", - сказав Полонський.
За його словами, зв'язком було забезпечено 17 тисяч жителів півострова.
У той же час віце-прем'єр підкреслив, що затримки в роботі виникають через переобладнання генераторів під системи базових станцій.
Також в ході наради Полонський відзначив поліпшення у сфері мобільного зв'язку в Криму.
"Якщо вчора на піку відключень ми фіксували 614 неробочих базових станцій з 1086, то за останніми даними, у нас не працюють тільки 507 базових станцій. 39 з 80 отриманих генераторів ми підключили на сьогоднішній момент", - сказав він.
Як підкреслив віце-прем'єр, для забезпечення стовідсоткової роботи зв'язку в Криму необхідно підтримувати електропостачання об'єктів в режимі "чотири години на чотири години" або задіяти додаткові генератори. При цьому знадобиться до 250 фахівців, що мають доступ до роботи з енергоустановками.
Нагадаємо, Сергій Аксьонов розпорядився припинити мовлення українських ЗМІ в Криму.




















Коментарі