8 вересня у порт тимчасово окупованого Криму увійшло судно Nadalina під прапором Сьєрра-Леоне. Це порушення міжнародного права.
Про це повідомляють на сайті Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЗС висловило протест через вибори в Криму
Судно прибуло з лівійського порту Тріполі, звідки вийшло 30 серпня.
"Захід суден під іноземними прапорами в закриті морські порти і термінали, розташовані на території АР Крим та Севастополя, розглядатимуть як порушення норм міжнародного права, як дії, що підривають суверенітет України, а також як порушення законодавства України, що тягне за собою відповідальність судновласників, операторів і капітанів суден, зокрема кримінальну", - зазначили у відомстві.
Два малі броньовані артилерійські катери "Гюрза", збудовані для Військово-морських сил України, прибули до Одеси. Після випробувань мають поповнити український флот.




















Коментарі