пʼятниця, 03 листопада 2017 14:20

Забудовник почав вивозити будівельне сміття із Совських ставків

Забудовник ТОВ "Статус Інвест", який незаконно завіз 200 машин будівельного сміття до Совських ставків, після публікацій у ЗМІ почав вивозити мотлох.

Про це повідомив перший заступник директора департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій у Facebook.

Автор: Тараса Панчія
  Із Совських ставків вивозять будівельне сміття
Із Совських ставків вивозять будівельне сміття

"Сьогодні вранці розпочали роботи з очищення каскаду озер Совські, що на вулиці Радченка, 33. Порушник власними силами вивозить будівельне сміття", - написав він.

Автор: Тараса Панчія
  Із Совських ставків вивозять будівельне сміття
Із Совських ставків вивозять будівельне сміття

Забудовник також "заплатить не один штраф за засмічення території" і компенсує збитки за нанесену шкоду балансоутримувачу озер КП "Плесо", додав Панчій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Забудовники взялися за Совські ставки

Жителі Солом'янського району скаржаться, що Совські ставки засипають будівельним сміттям.

Зараз ви читаєте новину «Забудовник почав вивозити будівельне сміття із Совських ставків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути