четвер, 25 червня 2026 14:00

У Києві запровадили аварійні відключення електроенергії
Оновлено

У Києві запровадили аварійні відключення електроенергії
У Києві аварійні відключення на лівому березі. Українцям обіцяють повернути електрику. ФОТО: Pexels

На лівобережжі столиці вели аварійні відключення електроенергії. Енергетики пояснили причину технічними питаннями енергосистеми. Фахівці роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути систему в роботу.

Про це пишуть КМВА, Укренерго і ДТЕК у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ять областей без світла: подробиці ситуації від енергетиків

У частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів.

"Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему", - йдеться у повідомленні групи ДТЕК.

"Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках оператора системи розподілу", - уточнила пресслужба Укренерго.

ОНОВЛЕНО

Лівий берег Києва: екстрені відключення скасовані, повідомили в ДТЕК.

"Якщо у вашій оселі до сих пір відсутнє світло, можливо сталась локальна аварія. Перевірте статус за вашою адресою в чат-боті", - йдеться в повідомленні.

В Україні вже розпочався сезон літніх відключень світла

У кількох районах Києва 22 червня зафіксували аварійні відключення електроенергії, а експерти заявили про початок сезону літніх обмежень через зростання споживання електрики в умовах спеки.

Про відсутність електропостачання повідомили мешканці Дніпровського, Голосіївського, Дарницького та частини Оболонського районів столиці, зокрема на вулиці Йорданській.

Зараз ви читаєте новину «У Києві запровадили аварійні відключення електроенергії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути