Ексклюзиви
четвер, 24 жовтня 2019 08:53

Як правильно вибрати бензиновий генератор

Бензинова електростанція — це дуже важливий пристрій, без якого важко обійтися власникам приватних будинків. Цей агрегат повинен служити не один та не два роки, тому до його вибору потрібно підходити з усією відповідальністю. Почитавши на бензинові генератори відгуки, можна помітити полярність у думках користувачів. Щоб ви не стали жертвою необачного вибору, ми пропонуємо план, по якому слід підходити до придбання бензинового генератору.

Критерії вибору бензинової електростанції

  На що звернути увагу, обираючи бензиновий генератор?
На що звернути увагу, обираючи бензиновий генератор?

● призначення;
● потужність;
● тип двигуна;
● тип охолодження;
● час роботи;
● фазовість;
● спосіб запуску;
● тип альтернатора;
● конструкція;
● ціна.

По призначенню усі генератори можна розділити на побутові та професійні. Перший тип характеризується меншими розмірами та потужністю. Після 4 годин роботи він повинен охолоджуватися. Побутові бензинові електростанції слід використовувати як резервне джерело енергії. Професійні генератори можуть безперервно працювати до 10 годин, що дозволяє використовувати їх у промисловості.

Від потужності агрегату залежить сфера використання приладу. Генератори з малою потужністю служать мобільними станціями, великі агрегати забезпечують енергією цілі будинки чи підприємства. По типу двигуна прилади розділяють на двотактні та чотиритактні. Перший варіант зазвичай встановлюється на генератори меншої потужності.

По типу охолодження прилади діляться на повітряні та водяні. Перший тип має недолік у вигляди нетривалості безперервної роботи, тому використовується на малих електростанціях. Водяне охолодження має складнішу конструкцію та більші габарити, проте воно забезпечує практично безперервну експлуатацію генератору будь-якої потужності.

Час роботи та фазовість станції слід обирати, відштовхуючись від сфери використання приладу. Щодо запуску, він може бути ручним або електричним. Альтернатори агрегату підрозділяються на синхронні та асинхронні. По типу конструкції виділяють рамні генератори, що мають каркасну основу, та портативні прилади, виготовлені у вигляді чемодану. Врахувавши кожен пункт плану, ви зможете вибрати якісний пристрій, який забезпечить безперебійну роботу на багато років.

Зараз ви читаєте новину «Як правильно вибрати бензиновий генератор». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути