неділя, 15 вересня 2024 00:10

Дитячий майданчик на дачі: 20 креативних ідей
20

Геть нудні пластикові гірки і будиночки: дачну дитячу площадку можна побудувати з того, що є під рукою!

Дитячий майданчик - не місце для тихих ігор. Передбачається, що діти тут будуть шуміти, бігати, лазити, зістрибувати з висоти, бруднитися і смітити. Значить, така площадка повинна бути простою, безпечною і, головне, легко змінюватися з урахуванням мінливих інтересів дитини.

Беріть на озброєння ці чудові ідеї інших батьків. У нашій фотогалереї ви побачите фото 20 рішень для дитячих майданчиків на дачу своїми руками.

Ось кілька порад, які вам допоможуть у здійсненні дитячої мрії.

Будиночок, де можна сховатися від сторонніх очей - необхідний елемент будь-якої дачної ділянки: тут будуть проходити лялькові чаювання, тут буде секретна база і лігво піратів, при необхідності це "житло" перетвориться на фортецю, замок принцеси і чарівний портал. Будиночок краще будувати без стін, а для захисту від сонця, дощу і вітру використовувати щільну тканину.

Просту трасу для скелелазіння можна зробити з дощок або меблевого щита та спеціальних зачіпок або звичайних дерев'яних брусків. Для маршрутів, які проходять близько до землі, використовуйте нудли - гнучкі аксесуари для плавання, зроблені з легкого пластику. Їх же можна використовувати, щоб зробити тимчасові футбольні ворота або арки для ігор з м'ячем.

Старі автомобільні шини - просто безцінний матеріал для облаштування дитячого майданчика. З них можна зробити гойдалки, сходи, елементи для "мотузкових" маршрутів і ще безліч корисних речей

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитячий ігровий будинок на дачу: 5 креативних ідей

Пісочниця з високо натягнутим тентом - це одночасно і безпечне місце для ігор (дитина не ризикує отримати сонячний удар), і корабель з піднятими вітрилами, будиночок або курінь. Якщо забезпечити пісочницю легкою кришкою - то і дощ їй буде не страшний.

Обладнайте невеликий майданчик, де в спекотні дні можна вдосталь гратися з водою. Цю частину ділянки можна закрити гумовим настилом, щоб не було слизько, а потім просто підвести сюди шланг і побудувати кілька "маршрутів" для води і водяних млинів.

Незвичні елементи для звичних настільних ігор легко випиляти з дерев'яних брусків. А з розфарбованих плоских каменів виходять відмінні фішки для "хрестиків-нуликів".

Кілька текстильних строп, туго натягнутих між деревами на різній висоті - і майбутні акробати з задоволенням проводять тут свої тренування.

Щоб розмальовані крейдою доріжки не псували вигляд вашої доглянутої дачної ділянки, виділіть для малювання частину стіни або забору. Пофарбуйте дошку або меблевий щит спеціальною грифельною фарбою з ефектом шкільної дошки або зробіть покриття самостійно, змішавши, наприклад, темну фарбу з затиркою для плиткових швів або латексну фарбу і грунтовку для неї (в пропорції 8 до 1).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим зайняти дитину на дачі: 16 веселих ідей

Гості не залишаться без частування: ідеальну дачну кухню легко зробити з пари дощок і чурбанів і старої раковини. Організуйте простий "водопровід" і "плиту". Видайте дітям непотрібний справжній посуд - і насолоджуйтеся спокоєм.

Дачні гойдалки можна зробити і зі старого скейтборду, і з сидіння зламаного пластикового стільця, і з непотрібної шини, і з дерев'яного круга. Головне, пам'ятайте про безпеку - чим легше матеріал сидіння, тим менше ризик травм.

Подумайте про те, де ви будете зберігати іграшки, спортивний інвентар та матеріали для творчості. Хороше рішення - відкритий стелаж (його легко зібрати самостійно з брусків або, наприклад, зі старих труб) і великі пластикові або сітчасті кошики. Підпишіть їх - і діти зможуть самі підтримувати порядок на майданчику.

Фізична активність дітей дуже добре позначається на апетиті, режимі сну та неспанні. Тому альтернативою сидінню за смартфоном можуть стати ігрові майданчики, які можна створити власноруч у себе вдома.

Дитячий майданчик з медичної точки зору розвиває в дитині рухові та сенсорні навички. Надалі це допоможе дитині у садочку, а потім і у школі.

Зараз ви читаєте новину «Дитячий майданчик на дачі: 20 креативних ідей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути