субота, 16 червня 2012 12:27

Серед фанів панували сум і розчарування через програш України
17

На початку гри у фан-зоні ще панувала ейфорія
Фото: Фото: Reuters
2 голи у наші ворота змінили настрій фанів
Українські фани  робили все можливе для підтримки своєї команди
Олег Блохін розчарувався в українських фанах і насварив їх за погану підтримку

Збірна України програла команді Франції на Євро-2012 у поєдинку групового раунду з рахунком 0:2. Матч відбувся у Донецьку.

Голи: Жеремі Менез, 53, Йоан Кабайе, 56.

Українські вболівальники відзначали не дуже вдалу гру своєї збірної у другому таймі. Вигуки радості лунали лише тоді, коли футболісти відбивали атаки.

Одразу після закінчення матчу люди у пригніченому настрої почали покидати фан-зону на Хрещатику. У метро дехто ще продовжував скандувати "Україна! Україна!" і співати гімн, але значної підтримки не отримували.

Зараз ви читаєте новину «Серед фанів панували сум і розчарування через програш України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

18

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.06.2012 18:29:29объективность109.162.54.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Среди болельщиков царили печаль и разочарование? И не только среди болельщиков, но и среди специалистов. Неужели все думали на полном серьезе о равности команд? Это какую же самонадеянность нужно иметь...!!! А с Англией мы тоже имеем равные шансы?

16.06.2012 19:54:5394.248.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Мало того,они когда то думали,что могут стать второй францией...им кравчук обещал.

16.06.2012 19:51:22upsaupsa37.201.20.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

по вашому тону -ви маєте наувазі-Росію?..Думаю, Росія б на місці Украіни вже зі Шведами пішла на дно...От ,як з поляками застопорили.На рахунок Украіни:шанси рівні,не забуваймо, 2004 року Греки стали чемпіонами:):)

16.06.2012 16:35:4694.248.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

теперь ещё англичане поимеют каклов и будет полный порядок.

16.06.2012 16:50:11upsaupsa37.201.20.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

повний порядок буде,коли примітивні "коментарі" ,які до футболу -ну ніякого відношення не мають"- щезнуть:p:p:p

18.06.2012 16:09:11Олег176.8.47.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Накуй этот футбол! Когда в Украине народ,голодный,босый и без жилья!!! "Магнаты" со спорта имеют огромные прибыли,а вы мудаки за что жопу рвете,чтоб у магнатов кошельки толще становились?!!!!

16.06.2012 15:33:37www178.94.215.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

основна проблема в тренері,тренер збірної повинен тренерувати тільки збірну, бути присутнім на різних клубних матчах спостерігати за українськими гравцями і заздалегіть складати стратегію гри збірної і навіть дуже хороший тренер не справиться на всі 100 з клубною і збірною командами,а Блолхін далеко не такий

16.06.2012 15:11:11БєндєровЄц37.55.23.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Програли - бо гімн не співали!

17.06.2012 11:50:11Ольга92.242.118.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Хто Вам таке сказав? Все Донбас-Арена співала гімн перед матчем. Якщо на матчі не були - дивіться відео в інеті. Ще й як співали!

16.06.2012 13:43:04Нефанат37.55.23.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Французька збірна має вищу майстерність - це побачив навіть такий чайник, як я.

16.06.2012 13:35:48українець37.55.100.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

какого хера там обратно с англичанами играть ??? надо играть в своей стране и на настоящем стадионе - больше в Донецк не поеду

16.06.2012 12:28:23дима91.209.51.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

От свинячего полу пьяного крика фанатов мастерство у футболистов не прибавиться.

16.06.2012 12:18:01Поддержка212.26.159.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Дело сейчас не в политике, а воддержке игроков, они единственные кто показывает что есть Украина, а не политики. Нам нужно поддержать их, они достойно продержались, хорошо что не 8:0. У них еще один важный матч, а свои ошибки они итак знают. Украина вперед...

16.06.2012 12:09:26ГОСТЬ93.75.30.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

ФАНЫ,УСПОКОЙТЕСЬ,ВСЕ ПРАВИЛЬНО. БАНДЮКОВИЧ И ЕГО БРАТКИ,ЗА ДВА ГОДА ПРЕВРАТИЛИ УКРАИНУ В СВИНАРНИК,А ПОЛОВИНУ ЛЮДЕЙ В БЫДЛО,А БЫДЛУ НЕ ДО ФУТБОЛА...

16.06.2012 12:30:38Jim Morrison92.113.5.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

по-моему,быдлу как раз только до футбола и дело...

16.06.2012 12:57:56Vujko95.67.66.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо ти зайшов в цю новину, значить вона тебе якось зацікавила. Отже, за твоєю ж логікою, ти теж бидло ;)

16.06.2012 13:32:23нжн46.119.44.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ты я смотрю зашел сюда самый первый....

16.06.2012 12:13:02быдло-гостю31.6.107.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

быдло ты и действительно ГОСТЬ в нашей державе!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути