Станція Al Amal зробила світлини величезних розломів Cerberus Fossae на поверхні Марса. Відповідні світлини опублікувала у Twitter державна міністерка з передових технологій у Міністерстві промисловості і передових технологій уряду Об'єднаних Арабських Еміратів Сара Аль Амірі.
"Це монохромне зображення Cerberus Fossae отримала камера EXI. Світлину зробили поблизу періапсису на одній з останніх перехідних орбіт. Це одне із зображень з найвищим просторовим розширенням, яке буде робити EXI", – повідомила вона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: YouTube може залишитися без важливої функції
Cerberus Fossae – це система тріщин, що тягнеться більш як на 1000 км поверхні Марса. Походження тріщин може бути пов'язане з прилеглими об'єктами, такими як вулканічні системи Елізіум і Фарсис. Однак утворення та історія цих тріщин залишаються загадковими.
This is an monochromatic image of the Cerberus Fossae captured by EXI. It was taken near periapsis on one of the final transition orbits, and so is one of the highest spatial resolution images that EXI will take. pic.twitter.com/85oV4SiTMw
— Sarah Al Amiri (@SarahAmiri1) March 29, 2021
Мільярдер Білл Гейтс вкладає $ 100 млн у проєкт сонячного геоінжинірінгу. У межах цієї ініціативи дослідники з Гарварду пропонують боротися з глобальним потеплінням шляхом зменшення нагрівання Землі від сонячних променів.
Коментарі