Група Метінвест виводить Україну на новий рівень взаємодії з міжнародними організаціями та громадами. В ході першого міжнародного інвестиційного форуму в Маріуполі компанія підписала Меморандуми на шість років про співпрацю в напрямку поліпшення навколишнього середовища з Маріуполем, Запоріжжям і Кривим Рогом. Інвестиції в екологічну модернізацію складуть більше 400 млн доларів США.

Група Метінвест націлена допомогти у виконанні комплексу програм, які змінять екологічну обстановку в регіонах України і стабілізують економіку країни. Активи компанії будуть модернізовані відразу в двох напрямках - виробничому і екологічному. Підписання Меморандумів - ще один крок до системної модернізації виробництв та інвестиційної підтримки великих екологічних проектів, спрямованих на поліпшення загальної екологічної обстановки і підвищення рівня життя в містах присутності.
"В рамках програми екологічної модернізації на 2019-2024 роки на наших підприємствах реалізується низка великих проектів на суму понад 400 мільйонів доларів. Також ми маємо намір продовжити виконання корпоративних соціальних проектів і залучати міжнародних експертів і громади міст до впровадження спільних проектів зеленого сталого розвитку", - заявив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.
Зокрема, в Маріуполі завдяки новому формату взаємодії буде посилено вже наявне співробітництво бізнесу і муніципалітету. З'являться нові великі спільні програми, які покращать загальну екологічну обстановку в місті.
"Основні напрямки розвитку Маріуполя в рамках програми "Зелені міста" - транспорт, енергоефективність, управління відходами, водні ресурси і мала екологія. Традиційно в проектах по цих напрямках Група Метінвест є нашим стратегічним фінансовим партнером. Укладений меморандум посилить співпрацю з вже наявних програм і водночас стане відмінним стартом для нових спільних проектів", - сказав міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.
Коментарі