середа, 30 листопада 2016 16:01

Як із 1 грудня зміняться пенсії і зарплати - інфографіка

Із 1 грудня в Україні на 10% піднімуть прожитковий мінімум та мінімальні зарплати.

Прожитковий мінімум збільшиться до 1544 грн, мінімальна зарплата становитиме 1600 грн. Такі підвищення потягнуть перегляд інших виплат, пише ТСН.

Посадовий оклад співробітника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки збільшиться на 150 грн і становитиме з 1 грудня 1335 грн. Учителям збільшать посадові оклади на 260-450 грн, медсестрам - на 246 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учитель вищої категорії отримуватиме 5266 гривень

Мінімальну пенсію за віком у грудні підвищать у середньому на 117 грн.

  ТСН
ТСН

На мінімалку по 3200 грн у бюджет заклали додаткові 28 млрд грн.

Зараз ви читаєте новину «Як із 1 грудня зміняться пенсії і зарплати - інфографіка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

27.12.2011 13:50:53Прохожий188.134.41.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вместо того, чтобы развивать альтернативные пути получения энергии и сырья все та же "песня хороша - начинай сначала". Страна дол бое б о в.

27.12.2011 12:17:19МММ89.252.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

обьясните мне почему Украина сама не может покупать газ у РОССИИ И ПРОДАВАТЬ ЭТОТ ГАЗ-ЕВРОПЕ

26.12.2011 18:12:10Леня31.131.130.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Украина должна вступить в состав России.И цена на газ будет одна Русская.

27.12.2011 09:30:35Winger91.124.29.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Украина - независимое государство!!!И нам никуда вступать не надо,тем более в Россию!!!Потому как Кацапстан, такой же нищий как и Украина и об етом свидетильствуют сегоднишние протесты там!!!И вот чего тебе скажу Леня: Если ты небыла в России или неимеешъ там знакомих, то неговори,что там всё так хорошо, потому как жители етой страны, за газ плотят на 45% - больше чем украинци и ето факт!!!Если тебе интересно,тогда - поинтерисуйся!!!

27.12.2011 17:37:47николай петрович178.93.193.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
26.12.2011 14:48:10варвар95.55.237.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

ПОЛИТИКА - продолжение экономики ,кто владеет активами тот и определяет политический вектор.Это понятно для всех ,поэтому ,что интеграция, что сдача ГТС приведёт к одному результату,Россия ещё плотней возьмёт за яйца незалежную.

26.12.2011 14:41:11Winger178.95.181.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

МЗС-Зрадники інтересів держави, їх потрібно судити і негайно починати цей процес!!!

26.12.2011 15:06:05Муссолини93.75.128.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Потому что в ЕС у них дети, имущество, безбедное будущее и спрятаться можно от правосудия...

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути