понеділок, 01 березня 2021 15:24

Гетманцев "протягнув" послаблення в три рази у закон про гральний бізнес - експертка

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики вніс зміни в законопроект №2713-д, які передбачають послаблення податкового навантаження на гральний бізнес.

Про це в Фейсбук повідомила помічник-консультант народного депутата Ніни Южаніної Ольга Германова, передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, комітет подав такі послаблення: зниження ставки податку на прибуток з 30% до 10%, ПДФО та військовий збір стягуватимуть лише з виграшів у більш ніж 8 мінімальних зарплат (на сьогодні це 48 тис. гривень), плата за ліцензії зменшена втричі. Комітет Гетманцева рекомендує народним депутатам прийняти нову редакцію закону за основу і в цілому.

В даному контексті важливим є те, що Гетманцев був власником акцій лотерейного оператора МСЛ, і раніше в інтерв'ю ЗМІ визнавав у себе наявність конфлікту інтересів у питанні грального бізнесу. "Мої погляди на гральний бізнес сформувалися від імені одного з гравців ринку. Власне, тому в Зе-команді я утримуюся від участі в роботі над законопроектом про гральний бізнес. У мене залишається певний конфлікт інтересів, який я не приховую", - повідомив Гетманцев.

Як повідомляє telegram-канал Україна Online, спочатку від легалізації азартних ігор планували отримати до бюджету 5-9 млрд грн. Ці гроші повинні були піти, в тому числі, на соціально-економічний розвиток округів - обіцяні депутатами ремонти місцевих доріг, сільських амбулаторій та шкіл. Якщо Рада проголосує на нову редакцію закону №2713-д, від цих планів доведеться відмовитися - грошей не буде.

 

Ініціатива знизити податки для грального бізнесу надійшла від Офісу президента. Тут інтереси лохотронів оцінили вище, ніж інтереси виборців.

Зараз ви читаєте новину «Гетманцев "протягнув" послаблення в три рази у закон про гральний бізнес - експертка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути