
Європа зіткнулася з рекордними цінами на енергоносії.
Геополітична напруженість за східним кордоном ЄС і скорочення поставок газу з території Росії призведе до того, що ціни будуть високими. Про це заявила єврокомісар з енергетики Кадрі Сімсон, передає "РБК-Україна".
"У короткостроковій перспективі ми зіткнемося з незвично високими цінами на енергоносії, і ця тенденція посилюється геополітичною напруженістю", - сказала вона.
Сімсон зазначила, що в останні місяці можна бачити, як світові ціни на газ досягли історичного максимуму, що надає непрямий вплив на ціни на енергоносії в Європі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо Росія нападе, газ в Україні закінчиться через тиждень - Reuters
За її словами, споживачі і підприємства по всьому ЄС щосили намагаються оплатити рахунки, і уряди втрутилися, щоб пом'якшити вплив незвично високих цін. Заходи включають в себе коригування оподаткування та мит, а також пряму підтримку, ваучери та інші заходи для надання короткострокової допомоги найбільш постраждалим. Ці дії, вжиті державами-членами для захисту споживачів, становлять понад €21 мільярд.
"Хоча це значно пом'якшило вплив високих цін, цього недостатньо, щоб покласти край ситуації, що склалася, на яку, звичайно ж, впливає безліч факторів, у тому числі глобальних і геополітичних", - сказала вона.
За її словами, на зустрічі міністрів енергетики країн членів ЄС зосередилися на безпеці поставок.
"Рівні запасів газу в ЄС значно нижчі, ніж зазвичай у цю пору року. Багато міністрів відзначили, що ситуація за східним кордоном ЄС створює невизначеність на ринках і як значно скоротилися потоки газу з Росії в останні місяці.
Але, як я вже багато разів говорила, єдине довгострокове вирішення проблеми нашої залежності від викопного палива і, отже, нестійких цін на енергоносії - це завершити перехід до "зеленої" економіки", - додала Сімсон.
13 жовтня 2021 року Європейська комісія схвалила рішення, покликане протистояти різкому зростанню світових цін на енергоносії, який, за прогнозами, триватиме всю зиму. Рішення включає в себе перелік конкретних заходів.
Коментарі
Раб, який звик до „сильної руки" Сталіна, Гітлера, гестапо, НКВД та інших мерзотників, накінець сам стаЄ мерзотником...
C 1954 года по 1991 год население Украины имела ежегодный прирост 1.42 миллина человек т. е. прирост населения был больше чем смертность примерно в 1,5 раза. За двадцать лет независимости Украина сократилась примерно на 37 миллионов человек. Если бы не было переворота в СССР в 1991году, то население Украины за двадцать лет могло бы увеличиться на 37миллионов и составило бы в 2011году 82миллиона человек. На 1декабря 1991года численность населения составляло 52,24 миллиона человек, а если умножить на средний прирост 1.5 раза, то за 20 лет независимости население должно было увеличиться: 20лет х 1,5=30миллионов прироста и на 31декабря 2011 года общее население могло бы составить 52+30=82миллиона. Нас сейчас 45милллионов, значит, население сократилось на 82-45=37миллионов. Сокращение населения в Украине уже имеет не обратимый процесс. Кстати, в этом подсчёте, учитываются и факты выезда в иммиграцию и тех кто выехал за границу на заработки. Независимость Украины оказалась трагедией для украинцев. Этот вакуум будет заполняться другими национальностями: китайцами, вьетнамцами, арабами, неграми и другими народами земли. Основная причина этой трагедии украинцев - это национальная идея, которая конституционно разделила её на языковые регионы и явилась ширмой для грабежа и самоуничтожения народов Украины. Нужно заметить, что самое большое сокращение населения Украины приходятся 2000год – 1,85миллиона, когда премьером был Ющенко, а вице премьером Тимошенко. И 2005 - 2010 годы, население сократилось на 3,5 миллиона