




23 квітня столичні письменники вручили президенту Віктору Януковичу "16 лимонів". Зробили це на Контрактовій площі під час письменницького автопробігу.
"Ми раді страшно за колег. Як тільки колеги починають заробляти, ми починаємо святкувати. Так що ми радіємо, і сьогодні ми скинулися на 16 лимонів для нашого колеги, Віктора Януковича", - сказав на початку акції видавець Дмитро Капранов.
Він разом з братом Віталієм привіз портрет Януковича. Його прикріпили до пакету. Лимони кидали всередину через розріз по лінії рота.
"Сподіваюся, що коли Віктор Федорович буде їсти цей лимон, на нього навернуться справжні ліричні сльози, і він почне писати ще і вірші", - таке припущення висловив столичний поет Олег Коцарев, коли кидав лимон до рота Януковича.
Голова мистецького об'єднання "Остання барикада" Олесь Доній перед кидком відкусив половину лимона і сказав: "З гонорарами треба ділитися!".
"Поаплодуємо! Всі ми бачили, як вручається найбільший гонорар в Україні", - сказали учасники акції після того, як всі лимони були в пакеті.
Письменницький автопробіг стартував о 12.30. Попереду автоколони їхав зелений "запорожець-кабріолет" братів Капранових. Він зламався по вул Великій Васильківській. Брати залишили машину на дорозі, а самі пересіли і мікроавтобус Олеся Донія.
Першою зупинку письменники зробили біля книгарні "Знання", яку в листопаді продали приватному власнику. Потім зупинилися біля нового книжкового магазину "Масква" по вул. Саксаганського.
"Від усіх існуючих книгарень "Масква" відрізняється не лише скелетом у вітрині, а й продукцією — ми будемо продавати лише українські книжки", - сказала директорка книгарні Наталія Проценко.
Коментарі
10Добре що Порошенківська команда,на реформи,в тім числі поліції,грошей понабирала МВФ.
Це ж вимагання - стаття....плюс легкі тілесні
Страшно до чого довели ту україну.Відправляє мама дитину на навчання і незнає чи вона вернетьсч жива додому.Поліція сикуни ще ті діти як зловити всіх щоб батьки зарлатили штраф за дикунів.І тоді будуть мати данину.Ото дикуни.Львівяни то не патріоти то мафія что данєцких увидели .Обкуряться і свідомо ідуть в училеще рекит 90.Щоб здох параша і всі бандюки які при владі.Шпана якщо ви такі круті а ваші юатьки немають грошей щоб вас утримували ідіть на верховну раду вибийте парашові сліпаки щоб небачив як красти .Малих бандитів на нари.Цікаво чи батьки задумуються ну ось що я виродила виродка якогось
Ну ты ж тоже пишешь с матюками?
В будівельний батальйон, малолітніх рекетирів,