понеділок, 09 квітня 2012 10:37

"Нафтогаз" перерахував "Газпрому" більше $865 мільйонів за газ у березні

"Нафтогаз" перерахував "Газпрому" більше $865 мільйонів за газ у березні
Ціна природного газу для "Нафтогазу" в першому кварталі 2012 року становить близько $416. Фото: lifedon.com.ua

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" 6 квітня перерахувала ВАТ "Газпром" більше $865 млн за імпортований у березні природний газ.

Про це повідомила прес-служба держхолдингу.

Ціна природного газу для компанії в першому кварталі 2012 року становить близько $416.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "Газпромі" заявили, що краще продавати менше газу, але дорого

Згідно з умовами додаткової угоди до базового контракту, укладеного між "Нафтогазом" і "Газпромом" 21 квітня 2010 року, ціна природного газу визначається з урахуванням знижки в розмірі $100 за 1 тис. куб. м.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Нафтогаз" знайшов спосіб модернізувати ГТС без "Газпрому"

Нагадаємо, за лютий "Нафтогаз" перерахував "Газпрому" за імпортований газ $1,3 млрд.

Зараз ви читаєте новину «"Нафтогаз" перерахував "Газпрому" більше $865 мільйонів за газ у березні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.04.2013 13:17:28Оленка188.190.84.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Доній правий на всі 100%. Справжній опозиціонер - це не той, хто на право і на ліво тролить владу. А той х то в першу чергу не робить дурниць, не продає місць у списках і потім не продається ПРдунам. Доній правий! Ті хто понабирав тушок у списки має піти:p

06.04.2013 10:01:45георг46.202.154.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

не даром Алешу в Коломиї рекомендував головний противсіх Юрчик Шухевич

05.04.2013 15:47:27Galyna Korinets109.251.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Опозиція ганебно програла і в основному через поганий, якщо так можна висловитися, менеджмент, лідери не впорались, занадто безхарактерні вони, опозиціонери не здатні думати на крок далі, тому і продалися дешево, ригіонали в цей час працюють і приймають закони, опозиція їх якнайкраще виставляє своєю ніякістю

05.04.2013 15:01:10Семен213.231.19.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

К сожалению, но объективно необходимо признать, что без тушек обойдется только Свобода и коммунисты....Первые единственная идеологическая партия Украины, вторым и так хорошо...Все остальные могут метаться туда - сюда....К примеру завтра назначь президентом Юлю и Яценюка - половина ПРдунов перебежит к ним....А пока вот так....

04.04.2013 23:37:17Андрій176.106.201.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Гриценко ще раз довів що такий самий балабол як і всі, мандата він звичайно не здать, а "гордо" вийде з ОО. Ніхто не голосував ні за Гриценка ні за Канівця ні за інших тушок, люди голосували за обєднаного кандидата чи за список, і якби тебе там не щемили, шоб в небуло в середині партії ти або зобовязаний терпіти все це або вийти і скласти мандат, все інше це - "тушка". Чесно кажучи я дужжжже сумніваюсь шо Канавцю так само важко жити як більшості населення України. Складай мандат і йди на довибори! і вигравай без ОО раз ти такий сміливий, або поступи як офіцер - затрелись!

04.04.2013 17:48:18UH91.225.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ДОНИЙ - УБЛЮДОК НИЧЕРТА НЕ СДЕЛАВШИЙ ДЛЯ СТРАНЫ, МАЛО ЕГО ПИТЕРА КИЗДИЛИ - ТАК УМА И НЕТУ!

05.04.2013 09:25:22 Shkapa95.158.3.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Чья бы корова мычала, ...

04.04.2013 15:40:35 Shkapa95.158.3.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Що, правда кричали: " Депутати з "Батьківщини" та "Свободи" почали викрикувати з місць "Не вчи!" та "На Банкову!"."? То, виходить всі крики про те, що "Я особисто несу відповідальність!" вже не на часі? Тоді в чому різниця? Один пацан слово дав так само як і інший.

04.04.2013 16:14:33Swidomyi46.119.250.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Во во - у них девичья память и пацан сказал-сделал, а не сделал-снова сказал!

04.04.2013 15:21:58Swidomyi46.119.250.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

29 апреля 2011Во Львове прошел марш, посвященный 68-годовщине создания 14-й гренадерской дивизии Ваффен СС "Галичина" . Что касается дивизии "Галичина" Михальчишин отметил: "Это - наши герои, которыми мы гордимся, которых мы будем защищать и чье дело мы будем продолжать". В ходе марша собравшиеся скандировали лозунги Гaличина - дивізія героїв!, Мельник, Бандера – герої України, Шухевич, Бандера – герої України!, Пам'ятай, чужинець, тут господар – українець!, Твоя байдужість – твоє рабство!, Бандера прийде, порядок наведе!
Объясните мне, если УПА воевало против фашистов, как такое может быть?

04.04.2013 15:44:48 Shkapa95.158.3.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ой, успокойся. Иди поцелуй в зад своего Ленина, пока кацапы его не закопали. Среди твоих советских бохов бочка более кровавых ублюдков чем вся Галичина вместе взятая.

04.04.2013 16:11:48Swidomyi46.119.250.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Я не коммунист, не сталинист - с чего ты взял, что я уважаю Ленина, а не считаю его кровавым палачом? Это у тебя такой узкий выбор между фашизмом и коммунизмом, а у меня более широкий. Да и речь шла о лжи, на которую опирается национал-свидома идея. Нельзя воевать с фашистами и считать их героями одновременно - это абсурд.

05.04.2013 09:24:00 Shkapa95.158.3.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Жизнь намного сложнее всяких лозунгов. Это только у русских противника презирают, а своим прощают всё. Были и у советов подлецы и у фашистов герои. К огромному сожалению, даже спустя три четверти века у нас ту войну рассматривают через призму советских мифов. Ей до сих пор не дана научно обоснованая историческая оценка. По-этому, у нас до сих пор война продолжается. Но, это не та война, а война мифов.

04.04.2013 15:21:40верт141.138.105.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Сборище неадекватов которые кроме лозунгов ничего внятного сказать не могут,не удивлюсь если оо начнет рассыпаться