вівторок, 15 червня 2010 16:53

ЧС-2010. Нова Зеландія вирвала у словаків нічию в доданий час

У першому матчі ігрового дня чемпіонату світу збірна Словаччини не змогла втримати перемогу у матчі з Новою Зеландією, пропустивши м'яч на третій доданій хвилині - 1:1.

Сьогоднішня гра, як втім і майже всі поєдинки в ПАР, не порадувала. Типова гра "на менше", без великої кількості гольових моментів.

Три очки, здавалося, нашим західним сусідам приніс точний удар головою в самому початку другого тайму Роберта Віттека. Форвард відмінно відгукнувся на подачу Шестака. Але після повтору стало зрозуміло, що словак у цьому епізоді перебував в офсайді.

І коли словакі вже готувалися відзначати цю історичну перемогу (все таки перший матч для цієї країни на чемпіонатах світу), Вінстон Рід теж головою забиває схожий гол і стає героєм Нової Зеландії.

У цій групі після першого туру цікава ситуація у всіх чотирьох команд абсолютну рівність за всіма показниками.

ЧС-2010. Група "F"

Нова Зеландія - Словаччина - 1:1 (0:0)

Нова Зеландія: Пастон, Рід, Нелс, Сміт, Віцеліч (Крісті, 78), Елліотт, Бертос, Смелц, Лоххед, Кіллен (Вуд, 72), Феллон

Словаччина: Муха, Забавник, Шкртел, Дюріца, Чех, Гамшік, Штрба, Вайсс (Кучка, 90 +1), Йендрішек, Шестак (Голошко, 81), Віттек (Штох, 84)

Гол: 0:1 - Віттек (50), Рід (90 +3)

За матеріалами turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «ЧС-2010. Нова Зеландія вирвала у словаків нічию в доданий час». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua