Газета . ua : новини України, світу, політики, спорту, культури

У Медведєва ледь очі не вилізли від жіночої краси (ФОТО)

Президент Росії Дмитро Медведєв вручив державні нагороди російським спортсменам-призерам Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні. Церемонія нагородження відбулася в Єкатерининському залі Кремля. На неї було запрошено 40 олімпійців. Двом з них - олімпійській чемпіонці по стрибках у висоту Олені Ісинбаєвій і олімпійському чемпіонові, борцю Буйвасе Сайтієву - Медведєв вручив орден «За заслуги перед Вітчизною» IV ступеня.

< Попередня
 
(Фото Associated Press)
На головну Всі фото Форум
Коментарі Коментарі (12)
Коментарі відвідувачів
Сторінки:
1
12. д (к) 21.10.2009 19:20
Мойша увидел русских
11. OLGA (LONDON) 17.10.2009 18:54
NATYRALNUU DEBIL.
10. Андрей (Питер) 02.10.2009 19:32
Нормальный мужык, отнюдь не дурак и от важности не пучит. Рост? Ну так может в корень пошел вот и гримасничает с тетками. Разве общаясь с женщинами должно быть каменное лицо с оспинами и взгляд неизлечимого импотента?
9. бабушкина ипотека (одесса мама) 14.09.2009 9:41
хороший у русских президент, думаю у нас в "маски-шоу" такой пригодится, ему даже делать ничего не надо будет, а если его напоить - это вообще полный аншлаг :)))
8. Blood (Solaris) 10.09.2009 22:15
Скільки ж у нього зріст? Чи може це жіночки такі височеньки? Кумедний ведмедик :)
7. sax (widenj) 10.09.2009 19:00
Wsjaly b wony joho na ruky, chy shcho,-malenjkyj takyj,ash shkoda joho.
6. Володимир ( Харків) 10.09.2009 13:24
Знайшов на що очі витріщать.От якби ковбасу показали,чі живої не бачів.
5. Милена (Киев) 10.09.2009 10:06
Вообще-то политик такого уровня должен следить за выражением своего лица, а так ну прям клоун какой-то!
4. Hans (Amsterdam) 09.09.2009 22:06
А что ему, плакать? Насчет роста - Махатма Ганди был немного ниже... Ну и что?
3. Григорыч (БЦ ) 09.09.2009 21:17
Коль это так - тогды у него есть чуйство юмора
2. Море (Украина) 09.09.2009 19:19
Вы такого не найдёте - Метр двадцать,но в полёте. Он всё время пучит глазки, Корчит разные гримаски, Страстно дышит дамам в пуп И весьма к тому же туп. Очень жаль, что у соседей Не поели всех медведей..
1. ser (Київ) 09.09.2009 17:37
Вмерти від сміху можна! Скоро тарапунька Мєдвєдєв, буде особисто відбирати спортсменок по зросту! Перемахали тарапуньку, жаль тарапуньку - комплексів набереться ще більше!
Сторінки:
1

Правила