середа, 23 січня 2008 07:04

Сергій Таращук створював парк на Побужжі

 

У ніч на 22 січня пішов із життя еколог, старший співробітник Інституту зоології Академії наук України киянин Сергій Таращук, 52 роки. Він був ініціатором створення на Миколаївщині ландшафтних парків "Гранітно-степове Побужжя" та "Кінбурнська коса".

— Востаннє громадськість бачила Таращука під час ток-шоу щодо аварій у Керченській протоці. Він звинувачував капітанів суден у перевезенні контрабанди, у тому, що не послухали синоптиків, — говорить Олексій Василюк із Національного екологічного центру України.

Сергій Таращук виховувався в родині науковців. Його батько, теж біолог, лишив синові бібліотеку, що займала значну частину трикімнатної квартири.

— Сергій Володимирович розрізняв 350 видів чебрецю. Хвалився, що на кожен день року в нього є чебрецевий чай зі своїм смаком. Демонстрував чебрець із запахом ковбаси, — згадує журналіст Микола Поліщук.

Друзі кажуть, що Таращук любив полювати і прекрасно готував зайця. Часто запрошував гостей і пригощав дичиною. Кілька років тому Сергій Володимирович одружився вдруге. Його жінка теж біолог, значно молодша. У подружжя народилася донька Ліза.

Місяць тому в ученого виявили тяжку хворобу. Далася в знаки робота в Чорнобильській зоні. Кажуть, смерть Сергія Володимировича затримає вихід нової редакції Червоної книги України. Громадська панахида по ньому почнеться в середу о 13.00 в Інституті зоології.

Зараз ви читаєте новину «Сергій Таращук створював парк на Побужжі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути