вівторок, 08 вересня 2015 06:25

Збірна України здобула дві медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Автор: ФОТО: REUTERS

Дві медалі здобула збірна України на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Пекіні — столиці Китаю.

Травми зіпсували підготовку чемпіону світу-2013 зі стрибків у висоту Богданові Бондаренку, на фото. Проте досвід і характер узяли гору над негараздами, і з Китаю він повернувся зі "сріблом". Проблеми зі спиною завадили проявити себе на 100% чемпіонці світу-2011 із потрійного стрибка Ользі Саладусі. Але її шосте місце — непоганий результат.

А от перша медаль нашої команди в Пекіні, "бронза" Людмили Оляновської у спортивній ходьбі на 20 км, стала приємною несподіванкою. Рекордсменка України могла розраховувати на місце у вісімці найсильніших. Та боротьба за нагороди обіцяла бути напруженою. За відсутності росіянок лідерство, за прогнозами, мали захопити господарки змагань. У підсумку, саме китаянки взяли "золото" та "срібло". Серед претенденток на п'єдестал були й одні з основних суперниць Оляновської протягом останніх років — італійка Елеонора Джорджі і чешка Анежка Драготова. Першу судді дискваліфікували за порушення правил, друга не зуміла підтримати темп лідерів.

Натомість Людмила упродовж дистанції трималася лідерів. У результаті — перша в історії України медаль чемпіонату світу зі спортивної ходьби.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України здобула дві медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua