вівторок, 07 червня 2016 07:05

Українці у Франції виступили невдало

Автор: REUTERS

29-річний серб Новак Джокович виграв відкритий чемпіонат Франції з тенісу. У фінальному матчі турніру він обіграв у чотирьох партіях Енді Маррея з Великої Британії — 3:6, 6:1, 6:2, 6:4.

Успіх дозволив Джоковичу здобути кар'єрний Великий Шолом. Тепер він переможець усіх чотирьох головних тенісних турнірів — в Австралії, Франції, Великій Британії та США. Загалом Новак здобув 12 титулів Великого Шолома. Найбільше має швейцарець Роджер Федерер — 17.

Українці у Франції виступили невдало. Олександр Долгополов знявся через травму. Сергій Стаховський не потрапив до основного раунду. Ілля Марченко програв поєдинок першого кола.

У жінок перемогла іспанка Гарбіньє Мугуруса. Українка Еліна Світоліна дійшла до 1/8 фіналу. Там поступилася найкращій тенісистці світу Серені Вільямс зі США. У рейтингу Світоліна посідає 19-те місце.

Зараз ви читаєте новину «Українці у Франції виступили невдало». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua