Чемпіонат України 2014/15. Прем'єр-ліга.
П'ятнадцятий тур
27 лютого, п'ятниця
19.00 "Чорноморець", Одеса — "Іллічівець", Маріуполь ТБ: "2+2"
28 лютого, субота
14.00 "Зоря", Луганськ — "Олімпік", Донецьк ТБ: "Футбол 2"
17.00 "Шахтар", Донецьк — "Ворскла", Полтава ТБ: "Футбол 2"
1 березня, неділя
14.00 "Говерла", Ужгород — "Металург", Запоріжжя ТБ: "Футбол 1"
17.00 "Дніпро", Дніпропетровськ — "Волинь", Луцьк ТБ: "2+2"
17.00 "Металург", Донецьк — "Карпати", Львів "Футбол 1"
19.30 "Динамо", Київ — "Металіст", Харків ТБ: "2+2"
Шістнадцятий тур
7 березня, субота
14.00 "Іллічівець" — "Зоря"
17.00 "Металіст" — "Шахтар"
19.30 "Металург" З — "Металург" Д
8 березня, неділя
14.00 "Олімпік" — "Динамо"
14.00 "Волинь" — "Чорноморець"
17.00 "Ворскла" — "Говерла"
19.30 "Карпати" — "Дніпро"
Сімнадцятий тур
14 березня, субота
"Говерла" — "Металіст"
"Металург" Д — "Ворскла"
"Дніпро" — "Металург" З
"Карпати" — "Волинь"
"Динамо" — "Іллічівець"
"Зоря" — "Чорноморець"
"Шахтар" — "Олімпік"
Вісімнадцятий тур
21 березня, субота
"Ворскла" — "Дніпро"
"Іллічівець" — "Шахтар"
"Чорноморець" — "Динамо"
"Металург" З — "Карпати"
"Олімпік" — "Говерла"
"Металіст" — "Металург" Д
"Волинь" — "Зоря"
Дев'ятнадцятий тур
4 квітня, субота
"Металург" Д — "Олімпік"
"Динамо" — "Зоря"
"Шахтар" — "Чорноморець"
"Говерла" — "Іллічівець"
"Дніпро" — "Металіст"
"Металург" З — "Волинь"
"Карпати" — "Ворскла"
Двадцятий тур
11 квітня, субота
"Чорноморець" — "Говерла"
"Іллічівець" — "Металург" Д
"Металіст" — "Карпати"
"Олімпік" — "Дніпро"
"Волинь" — "Динамо"
"Зоря" — "Шахтар"
"Ворскла" — "Металург" З
Двадцять перший тур
18 квітня, субота
"Шахтар" — "Динамо"
"Дніпро" — "Іллічівець"
"Металург" З — "Металіст"
"Ворскла" — "Волинь"
"Металург" Д — "Чорноморець"
"Говерла" — "Зоря"
"Карпати" — "Олімпік"
Двадцять другий тур
25 квітня, субота
"Олімпік" — "Металург" З
"Динамо" — "Говерла"
"Металіст" — "Ворскла"
"Волинь" — "Шахтар"
"Іллічівець" — "Карпати"
"Чорноморець" — "Дніпро"
"Зоря" — "Металург" Д
Двадцять третій тур
2 травня, субота
"Металіст" — "Волинь"
"Металург" З — "Іллічівець"
"Говерла" — "Шахтар"
"Ворскла" — "Олімпік"
"Металург" Д — "Динамо"
"Дніпро" — "Зоря"
"Карпати" — "Чорноморець"
Двадцять четвертий тур
9 травня, субота
"Чорноморець" — "Металург" З
"Олімпік" — "Металіст"
"Волинь" — "Говерла"
"Зоря" — "Карпати"
"Динамо" — "Дніпро"
"Шахтар" — "Металург" Д
"Іллічівець" — "Ворскла"
Двадцять п'ятий тур
16 травня, субота
"Металург" Д — "Говерла"
"Карпати" — "Динамо"
"Металіст" — "Іллічівець"
"Олімпік" — "Волинь"
"Металург" З — "Зоря"
"Ворскла" — "Чорноморець"
"Дніпро" — "Шахтар"
Двадцять шостий тур
24 травня, неділя
"Чорноморець" — "Металіст"
"Зоря" — "Ворскла"
"Динамо" — "Металург" З
"Шахтар" — "Карпати"
"Волинь" — "Металург" Д
"Іллічівець" — "Олімпік"
"Говерла" — "Дніпро"
Примітки:
точний термін та час початку матчів 17–26 турів буде визначений пізніше
у разі, якщо команди, які посядуть перше та друге місце здобудуть однакову кількість очок, чемпіон країни визначиться у додатковому матчі. Він запланований на 7 червня, неділя.
Домашні матчі "Шахтаря", "Зорі", донецького та запорізького "Металургів", "Іллічівця", "Металіста", "Ворскли", "Говерли", "Олімпіка" транслюватимуться на телеканалах "Футбол 1" та "Футбол 2"
"Динамо", "Дніпро", "Чорноморець", "Волинь", "Карпати" — якщо ці команди прийматимуть суперників, ігри транслюватиме "2+2"
Кубок України 2014/15
Чвертьфінали
Перші матчі
4 березня, середа
15.00 "Ворскла" — "Олімпік"
17.00 "Металіст" — "Шахтар"
19.00 "Чорноморець" — "Дніпро"
19.30 "Зоря" — "Динамо"
Матчі відбудуться на полях команд, вказаних першими. Повторні ігри пройдуть 8 квітня, середа
Півфінали
29 квітня, середа — перші матчі
20 травня, середа — повторні матчі
Фінал — 31 травня, неділя
Матчі національної
команди України
Відбір до Євро-2016
27 березня, п'ятниця
Іспанія — Україна, Севілья
14 червня, неділя
Україна — Люксембург (місце зустрічі ще не визначене)
Товариський матч
31 березня, вівторок
Україна — Латвія, Львів
Телевізійні трансляції матчів на телеканалах "Україна", "Футбол 1" та "Футбол 2"
Ліга чемпіонів — матчі по вівторках та середах
1/8 фіналу
17/18, 24/25 лютого — перші матчі
10/11, 17/18 березня — повторні матчі
Чвертьфінали
20 березня, п'ятниця — жеребкування
14/15 квітня — перші матчі
21/22 квітня — повторні матчі
Півфінали
24 квітня, п'ятниця — жеребкування
5/6 травня — перші матчі
12/13 травня — повторні матчі
Фінал — 6 червня, субота, Берлін, Німеччина
Вівторкові матчі транслюватиме "2+2", ігри у середу та фінал — "Україна", "Футбол 1" та "Футбол 2"
Ліга Європи 2014/15 —
матчі по четвергах
1/8 фіналу
27 лютого, п'ятниця — жеребкування
12 березня — перші матчі
19 березня — повторні матчі
Чвертьфінали
20 березня, п'ятниця — жеребкування
16 квітня — перші матчі
23 квітня — повторні матчі
Півфінали
24 квітня, п'ятниця — жеребкування
7 травня — перші матчі
14 травня — повторні матчі
Фінал — 27 травня, середа, Варшава, Польща
Трансляції матчів — на телеканалах "Україна", "Футбол 1", "Футбол 2" та "2+2", який покаже і фінальний поєдинок
Коментарі