пʼятниця, 28 серпня 2015 00:15

"Зоря" програла "Легії" і завершила боротьбу в Лізі Європи

Ліга Європи для "Зорі" закінчилася. Фото: zarya-lugansk.com

Луганська "Зоря" у матчі-відповіді плей-офф раунду Ліги Європи поступилася польській "Легії" і за сумою двох зустрічей віддала путівку в груповий етап турніру супернику. Перший матч команд у Києві тиждень тому завершився перемогою "Легії" - 1:0, повідомляє "Сегодня".

Луганчани пропустили гол у середині першого тайму гри - м'яч після удару зі штрафного від Жежнічака пролетів повз усіх гравців у штрафному і прошмигнув у сітку воріт Шевченка.

Хомченовський в кінцівці першої половини відповів красивим виконанням штрафного удару і повернув надію українським уболівальникам.

У другому таймі "Легія" знову вийшла вперед - цього разу Гільєрме підставив ногу під удар партнера, а Шевченко не встиг зреагувати на м'яч, який змінив траєкторію.

Буквально відразу ж Малиновський ударом зі штрафного повернув інтригу в матч, проте дотиснути суперника луганчанам не вдалося.

У доданий арбітром час Опанасенко завалив у штрафному Дуду, який встановив остаточний рахунок у матчі.

"Легія" - "Зоря" - 3:2

Голи: Жежнічак (16), Гільєрме (62), Дуда (90 + 4, пен) - Хомченовський (39), Малиновський (66).

"Легія": Куцьяк, Жежнічак, Берешіньськи, Бжиськи, Ніколіч (Дуда, 67), Гільєрме, Паздан (Левчук, 7), Кухарчик, Йодловец, Фурман, Прійовіч.

"Зоря": Шевченко, Каменюка, Сиваков, Опанасенко, Пилявський (Чечер, 84), Любенович (Ліпартія, 87), Малиновський, Петряк, Караваєв, Хомченовський (Будковський, 58), Гордієнко.

Попередження: Паздан (2), Каменюка (37), Сиваков (45), Жежнічак (65), Будковський (79), Опанасенко (90 + 4)

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" програла "Легії" і завершила боротьбу в Лізі Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua