субота, 23 вересня 2017 16:13

"Зірка" вдома двічі забила "Шахтарю"

"Шахтар" "Зірку" зміг обіграти насилу. Фото: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" з великими зусиллями обіграв кропивницьку "Зірку" в 10-му турі чемпіонату України.

"Гірники" здобули на виїзді непросту перемогу, 4:2.

Підопічні Паулу Фонсека з перших секунд захопили ігрову та територіальну перевагу. Футболісти "Зірки" ледве стримували масовані атаки донеччан, які регулярно перевіряли реакцію голкіпера Паста. Однак на 13-й хвилині Феррейра розстріляв ворота, замкнувши простріл з флангу.

Але "Зірка" зуміла відігратися - на 38-й хвилині Чичиков навісив зі штрафного, а Ель Амдауі переправив м'яч у ворота головою. "Шахтар" зміг піти на перерву, забивши спочатку на 44-й хвилині зусиллями Марлоса, а потім гол у роздягальню - дубль оформив Феррейра.

У другому таймі господарі намагалися переломити ситуацію і Рассадкіна головою забив на 76-й хвилині. Але перед самим фінальним свистком Коваленко скористався помилкою Паста і зняв усі питання щодо переможця матчу.

Прем'єр Ліга. 10-й тур

"Зірка" - "Шахтар" - 2:4

Голи: Ель-Амдауі, 38, Рассадкіна, 76 - Феррейра, 13, 45 + 1, Марлос, 44, Коваленко, 90 + 5

"Зірка": Паст - Полегенько, Пепе, Маткобожик, Цюпа - Чичиков, Гедж, Загальский - Прядун, Ель Амдауі, Рассадкін

"Шахтар": П'ятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Патрік (Пихаленок, 90 + 4), Степаненко - Марлос, Тайсон, Дентіньо - Феррейра

Найближчий матч "Шахтар" проведе в рамках групового раунду Ліги чемпіонів на виїзді проти "Манчестер Сіті". Гра відбудеться 26 вересня, о 21:45, текстовий онлайн - Gazeta.ua.

Зараз ви читаєте новину «"Зірка" вдома двічі забила "Шахтарю"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua