неділя, 27 листопада 2016 10:52

Зінченко зіграв свій найкращий матч за ПСВ

Півзахисник збірної України та ПСВ Олександр Зінченко став одним з найкращих гравців матчу чемпіонату Нідерландів. Українець провів на полі весь поєдинок проти "Ден Хааг" (3:1) і став автором двох гольових передач.

У першому епізоді на 50-й хвилині саме подача Зінченка з кутового призвела до голу. Де Йонг замикав навіс від українця ударом головою, а м'яч записали на гравця "Ден Хааг", який торкнувся м'яча останнім.

На 55-й хвилині Олександр Зінченко побачив вільну зону і гострим пасом вивів де Йонга один на один з кіпером - форвард реалізував момент.

За підсумками матчу українець отримав від авторитетного порталу Whoscored високу оцінку 8,1 і разом з Гастоном Перейро, автором першого м'яча команди, став одним з найкращих футболістів поєдинку.

Влітку Зінченко перейшов у "Ман Сіті", але був відправлений в оренду в ПСВ. У поточному сезоні українець провів у чемпіонаті Нідерландів 6 матчів.

ПСВ - Ден Хаг 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 12, пенальті Перейро, 2:0 - 50, автогол Бегельсдейк, 3:0 - 55 де Йонг, 3:1 - 57, пенальті Бегельсдейк.

ПСВ - Зут, Арьяс, Ізіма-Мирен, Швааб, Морено, Рамселар (Лундквіст, 86), де Йонг (Нарсінх, 67), Проппер, Перейро, де Йонг, Зінченко.

Зараз ви читаєте новину «Зінченко зіграв свій найкращий матч за ПСВ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua