неділя, 25 вересня 2011 10:55

"Зеніт" забив "Томі" чотири м'ячі

Санкт-петербурзький "Зеніт" в суботу розгромив Томську "Томь" з рахунком 4:0 і зберіг лідерство в чемпіонаті Росії з футболу. Про це повідомляється на сайті Російської футбольної прем'єр-ліги.

Голи в матчі, який проходив в Санкт-Петербурзі на стадіоні "Петровський", забили Віктор Файзулін на 4-й хвилині, Роман Широков на 24-й і двічі Олександр Кержаков, на 43-й і 54-й хвилинах.

В іншому матчі 24 вересня ЦСКА переміг Нижегородську "Волгу" з рахунком 3:1.

Після 25 ігор "Зеніт" набрав 52 очки, а ЦСКА закріпився на другому місці з 50 очками. Далі в першій п'ятірці йдуть московські команди, які поки що зіграли по 24 матчі: "Динамо" з 47 очками і "Спартак" з "Локомотивом", у яких по 42 очки.

25 вересня "Локомотив" зіграє з "Рубіном", "Краснодар" з московським "Спартаком", "Крилья Совєтов" зустрінуться з "Динамо", "Амкар" з "Ростовом", а нальчикський "Спартак" проведе гру з "Кубанню". На 26 вересня намічений матч "Анжі" з "Тереком".

Зараз ви читаєте новину «"Зеніт" забив "Томі" чотири м'ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua