пʼятниця, 23 вересня 2016 12:44

Збірна США з хокею програла третій матч поспіль на КС-2016

Збірна США з хокею поступилася команді Чехії (3:4) в матчі 3-го туру групового раунду КС-2016.

Нагадаємо, за підсумками двох турів обидві команди втратили шанс на вихід у півфінал турніру, повідомляє "Сегодня".

Дубль у зустрічі оформив нападник "Торонто" Мілан Міхалек. Наприкінці 2-го періоду він закинув переможну шайбу збірної Чехії в ворота Бена Бішопа.

Відзначимо, що в першій 20-хвилинці голкіпера чехів Петр Мразек двічі карали малим штрафом.

Збірна США на Кубку світу раніше програла командам Європи (0:3) і Канади (2:4). У півфіналах турніру канадці зіграють зі збірною Росії, а команда Швеції - з Європою.

Зараз ви читаєте новину «Збірна США з хокею програла третій матч поспіль на КС-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua