понеділок, 06 липня 2015 11:24

Збірна США обіграла Японію в "українському" фіналі жіночого КС

Жіноча збірна США з футболу. Фото: eurosport.ru

Жіноча збірна США з футболу виграла Кубок світу, який проходив в Канаді. У фінальному поєдинку американки з рахунком 5:2 обіграли команду Японії.

Хет-трик у матчі оформила Карлі Ллойд (3-а, 5-а і 16-а хвилини), по разу відзначилися Лорен Холідей (14-я) і Тобін Хіт (54-я).

У японок м'яч на рахунку Юкі Огімі (27-я), американка Джулі Джонстон відзначилася автоголом на 52-й хвилині.

Для наших уболівальників гра була знаменна тим, що головним арбітром на зустрічі працювала українка Катерина Монзуль, а на лінії їй допомагала її співвітчизниця Наталія Рачинська.

Збірна США, для якої цей титул став третім, обійшла за кількістю титулів переможця на світових першостях команду Німеччини (2).

Бронзові медалі виграла збірна Англії, яка в матчі за третє місце здолала команду Німеччини в додатковий час - 1:0.

Зараз ви читаєте новину «Збірна США обіграла Японію в "українському" фіналі жіночого КС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua