понеділок, 22 вересня 2014 11:23

Збірна Польщі виграла чемпіонат світу з волейболу

У фіналі збірна Польщі обіграла Бразилію

Волейболісти збірної Польщі стали переможцями домашнього чемпіонату світу. У фінальному матчі, який пройшов у Катовіце, поляки виграли у команди Бразилії з рахунком 3:1 (18:25, 25:22, 25:23, 25:22).

У рідних стінах збірна Польщі здобула 12 перемог з 13-ти, програвши тільки один матч на другому груповому етапі збірній США.

Для збірної Польщі це друга перемога на чемпіонатах світу. Раніше вони ставали переможцями турніру в 1974 році. У 2006 році поляки завоювали срібні медалі світової першості, де в фіналі поступилися бразильцям (0:3).

Раніше визначився бронзовий призер чемпіонату світу. Ним стала команда Німеччини, яка обіграла у матчі за третє місце збірну Франції з рахунком 3:0 (25:21, 26:24, 25:23).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Польщі виграла чемпіонат світу з волейболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua