субота, 18 червня 2016 21:13

Збірна Ісландії не втримала перемогу в матчі з Угорщиною на Євро-2016

Збірна Ісландії зіграла внічию з командою Угорщини у матчі другого туру групового етапу Євро-2016.

Зустріч відбулася на стадіоні "Велодром" у Марселі і завершилася з рахунком 1:1. На 39-й хвилині російський арбітр Сергій Карасьов, який обслуговував зустріч, призначив пенальті у ворота збірної Угорщини. Його впевнено реалізував Гілфі Тор Сігурдссон. За дві хвилини до кінця матчу Біркір Мар Севарссон зрізав м'яч у свої ворота.

До матчу на трибунах "Велодрому" відбулися зіткнення угорських фанатів і стюардів. Поліція застосувала проти уболівальників сльозогінний газ.

Таким чином, угорці набрали чотири очки у двох матчах і вийшли у лідери групи F. Ісландці з двома очками в активі займають другий рядок.

18 червня о 22:00 за київським часом зіграють їхні конкуренти по квартету - португальці та австрійці, повідомляє "Лента".

Євро-2016

2-й тур

Група Е

Ісландія - Угорщина 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 39, пенальті Сігурдссон, 1:1 - 87, автогол Севарссон.

Ісландія - Хальдерссон, Сігурдссон, Скуласон, Севарссон, Арнасон, Гудмундссон, Сігурдссон, Гуннарссон (Хадльвредссон, 66), Б'ярнасон, Сігторссон (Гудйонсен, 84), Бедварссон (Фіннбогасон, 69).

Угорщина - Кірай, Гузміч, Кадар, Ланг, Юхас (Салаї, 85), Штьєбер (Ніколіч, 65), Кляйнхайслер, Джуджак, Надь, Гера, Прішкін (Беде, 66).

Попередження: Гудмундссон (42), Фіннбогасон (74), Севарссон (77), Кадар (81), Кляйнхайслер (83), Надь (90).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Ісландії не втримала перемогу в матчі з Угорщиною на Євро-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua