субота, 24 вересня 2011 19:26

"Ворскла" перемогла "Волинь", Майкон забив десятий гол

Матчем у Полтаві відкрилася програма 11-го туру української прем'єр-ліги. Місцева "Ворскла" обіграла підопічних Віталія Кварцяного з рахунком 3:1.

Не найнудніший перший тайм завершився гольовою феєрією: Скоба збив Безуса у штрафному майданчику, і сам постраждалий, реалізувавши пенальті, відкрив рахунок в матчі. Гості відігралися через п'ять хвилин: головний бомбардир "Волині" Майкон, здорово зігравши на другому поверсі, провів свій десятий м'яч у нинішньому сезоні.

Втім, ще до перерви "Ворскла" знову вийшла вперед стараннями Павла Ребенка, який скористався передачею Безуса і розстріляв порожні ворота.

На початку другого тайму гості втратили В'ячеслава Шарпара, який отримав друге попередження, а за чверть години до закінчення зустрічі - і надій на успішний результат матчу в Полтаві.

Артем Громов забив третій м'яч "Ворскли", і тим самим підопічні Миколи Павлова реабілітувалися за поразку на "Донбас Арені" тижневої давності. "Волинь", у свою чергу, в останніх п'яти турах набрала лише два очки.

Україна. Прем'єр-ліга

11-й тур

"Ворскла" (Полтава) - "Волинь" (Луцьк) - 3:1 (2:1)

Голи: Безус, 38 (пен. 1:0), Майкон, 43 (1:1), Ребенок, 45 +2 (2:1), Громов, 77 (3:1)

Вилучення: Шарпар, 56.

Зараз ви читаєте новину «"Ворскла" перемогла "Волинь", Майкон забив десятий гол». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua