четвер, 01 грудня 2011 00:14

"Ворскла" і "Копенгаген" розіграли результативну нічию

У Полтаві на стадіоні "Ворскла" місцевий клуб зіграв внічию з "Копенгагеном" з рахунком 1:1 в матчі п'ятого туру групового етапу Ліги Європи.

Найактивнішим гравцем першого тайму став сенегальський легіонер гостей Дам Н'Дойе - спершу форвард зрізав м'яч у свої ворота після стандарту у виконанні Кривошеєнка, а через шість хвилин вразив і ворота полтавчан, покаравши захисників "Ворскли" за нерозторопність.

Другий тайм не ряснів гольовими моментами, хоч і пройшов за деякої ігрової переваги господарів, проте рахунок на табло до фінального свистка не змінився. Таким чином, полтавська команда добилася другий нічиєї на груповому етапі Ліги Європи.

У другому матчі квартету В бельгійський "Стандард" здобув перемогу над "Ганновером" і за тур до закінчення групового етапу гарантував перше місце в турнірній таблиці.

Ліга Європи

Група В

5-й тур

"Ворскла" (Полтава, Україна) - "Копенгаген" (Копенгаген, Данія) - 1:1 (1:1)

Голи: Н'Дойе, 31 (авт. 1:0), Н'Дойе, 37 (1:1)

"Стандард" (Бельгія) - "Ганновер-96" (Німеччина) - 2:0 (1:0)

Голи: Чите, 26 (1:0), Сірьяк, 59 (2:0)

Турнірне становище: 1. "Стандард" - 11, 2. "Ганновер" - 7; 3. "Копенгаген" - 5, 4. "Ворскла" - 2.

Зараз ви читаєте новину «"Ворскла" і "Копенгаген" розіграли результативну нічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua