понеділок, 06 лютого 2012 10:46

Визначилися всі півфіналісти Кубка африканських націй
7

Збірна Малі з футболу пробилася до півфіналу Кубка африканських націй, у чвертьфіналі взявши гору над командою Габону.

Основний час зустрічі в Лібревілі завершилося з рахунком 1:1. Перший гол на 55-й хвилині забив Ерік Мулунгуі, який скористався передачею П'єра-Емеріка Обамеянга. Малійці врятувалися на 84-й хвилині завдяки точному удару Шейка Діабате.

Два додаткові тайми також переможця не виявили, а в серії післяматчевих пенальті холоднокровнішими виявилися гості - 5:4. У команди Малі свої спроби реалізували Діабате, Мустафа Ятабаре, Седрік Канте, Бакайе Траоре і Сейду Кейта, у складі габонців відзначилися Андре Бйіого Поко, Бруно Мбанангойе Зіта, Мулунгуі і Бруно Екель Манга, а от удар Обамеянга парирував Сумбейла Діакіте.

Збірна Габону повторила максимальне досягнення на Кубку Африки, датоване 1996 роком.

У півфіналі команді Алена Жиресса протистоятиме збірна Кот-д'Івуара, яка розгромила в чвертьфіналі інших господарів турніру збірну Екваторіальної Гвінеї (3:0). Матч відбудеться 8 лютого.

Збірна Гани також вийшла у півфінал Кубка африканських націй-2012, обігравши в неділю в матчі 1/4 фіналу команду Тунісу з рахунком 2:1.

Захисник ганців Джон Менса вивів свою команду вперед на 10-й хвилині, але форвард Сабер Хеліфа дозволив збірній Тунісу відігратися наприкінці першого тайму (42). За підсумками 90 хвилин рахунок у грі був рівний - 1:1, і доля путівки в півфінал вирішилася в додатковий час. Перемогу команді Гани приніс гол півзахисника Андре Айю (101).

Суперником ганців по 1/2 фіналу стане збірна Замбії. Очна зустріч команд пройде 8 лютого в місті Бата (Екваторіальна Гвінея), повідомляє РИА Новости.

Кубок Африки

1/4 фіналу

Габон - Малі - 1:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0), по пенальті - 4:5

Голи: 1:0 - Мулунгі (55), 1:1 - Діабате (84).

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5.

Гана - Туніс - 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Джон Менса (10), 1:1 - Хеліфа (42), 2:1 - А. Айю (101).

Вилучення: Абденнур, 108 (Туніс).

Замбія - Судан - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Сунзу (15), 2:0 - К. Катонгі (66), 3:0 - Чаманга (86).

Вилучення: Саліф Масаві, 65 (Судан).

Кот-д`Івуар - Екваторіальна Гвінея - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Дрогба (36), 2:0 - Дрогба (69), 3:0 - Яя Туре (81).

Зараз ви читаєте новину «Визначилися всі півфіналісти Кубка африканських націй». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua