субота, 14 грудня 2013 13:15

Валя Семеренко виграла "бронзу" у спринті

Валя Семеренко допустила один промах ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 14 грудня, в Ансі (Франція) проходить третій етап Кубка світу з біатлону. Відбулася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Українка Валя Семеренко стала бронзовим призером, поступившись 11,5 секунди швейцарці Селіні Гаспарен і 3,2 секунди фінці Кайсі Макарайнен. При цьому переможниця пройшла вогневі рубежі без втрат, а українка і фінка промахнулися по разу на стійці.

Олена Підгрушна посіла восьме місце з відставанням в 26,1 секунди при одному промаху. Всі інші українки фінішували в очковій зоні: Віта Семеренко - 14-а (0 промахів, +39,7), Юлія Джима - 15-я (1 промах, +40,3), Наталія Бурдига - 19-я (1 промах,+50,1), Марія Панфілова - 34-я (0 промахів, +1.18,2).

Біатлон, Кубок світу, Третій етап. Ансі (Франція). 14 грудня

Жінки. Спринт. 7,5 км, два вогневих рубежі.

1. Селіна Гаспар (Швейцарія) - 20:51.4 (0+0)

2. Кайса Макарайнен (Фінляндія) - відставання 8,3 (0+1)

3. Валя Семеренко (Україна) - + 11,5 (0+1)

...

8. Олена Підгрушна (Україна) - +26,2 (1+0)

14. Віта Семеренко (Україна) - +39,7 (0+0)

15. Юлія Джима (Україна) - +40,3 (0+1)

19. Наталія Бурдига (Україна) - +50,1 (1+0)

34. Марія Панфілова (Україна) - +1.18,2 (0+0)

Зараз ви читаєте новину «Валя Семеренко виграла "бронзу" у спринті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua