вівторок, 05 травня 2015 23:52

"Ювентус" обіграв "Реал" у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів

Мората і Тевес принесли перемогу "Ювентусу" uefachampionsleague

Туринський "Ювентус" обіграв мадридський "Реал" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь італійського клубу, повідомляє "Лента".

Рахунок на восьмій хвилині відкрив іспанський нападник "Ювентуса" Альваро Мората. Форвард виявився першим на добиванні після удару Карлоса Тевеса і перевів м'яч у сітку.

Гол у відповідь на 27-й хвилині забив Кріштіану Роналду. Португалець головою спрямував м'яч у порожні ворота "Ювентуса" після передачі Хамеса Родрігеса.

Перемогу Турину в другому таймі приніс Тевес, який заробив і сам реалізував пенальті.

Матч-відповідь пройде 13 травня в Мадриді. В іншому півфіналі за путівку у фінал позмагаються "Барселона" і "Баварія", перша зустріч між ними відбудеться в середу, 6 травня, в столиці Каталонії.

Ліга чемпіонів

1/2 фіналу

Перший матч

Ювентус Італія - Реал Мадрид Іспанія 2:1

Голи: 1:0 - 8 Мората, 1:1 - 27 Роналду, 2:1 - 57, пенальті Тевес.

Ювентус - Буффон, Ліхтштайнер, Бонуччі, К'єлліні, Евра, Маркізіо, Пірло, Відаль, Стураро (Бардзальї, 64), Мората (Льоренте, 78), Тевес (Перейра, 86).

Реал Мадрид - Касільяс, Рамос, Варан, Пепе, Марсело, Карвахаль, Хамес, Бейл (Хесе, 86), Іско (Ернандес, 63), Кроос, Роналду.

Попередження: Бонуччі (5), Тевес (46), Відаль (56), Марсело (57), Карвахаль (75), Хамес (85), К'єлліні (90).

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" обіграв "Реал" у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua