неділя, 22 січня 2017 14:10

Уродженець Росії залишив першу ракетку світу без Australian Open

Енді Маррей. Фото: sport-xl.org

Перша ракетка світу, британець Енді Маррей в четвертому колі Australian Open сенсаційно програв представнику Німеччини Міші Звєрєву.

Зустріч 1/8 фіналу завершилася з рахунком 5:7, 7:5, 2:6, 4:6. Маррей був посіяний під першим номером перед початком турніру. Звєрєв до списку сіяних не потрапив.

29-річний уродженець Москви, який займає 50-е місце в рейтингу АТР, за 3 години 33 хвилини зробив 7 ейсів, 2 подвійні помилки, 52 "віннерсів" і 26 невимушених помилок. Крім того він реалізував 8 брейк-пойнтів з 17. Маррей 10 раз подав навиліт при 6 подвійних, активно виграв 71 розіграш при 28 власних неточності і зробив 5 брейків.

"Суперник провів приголомшливий матч, його подача завжди працювала відмінно в вирішальні моменти. Він чудово справлявся з тиском і повністю заслужив на перемогу. В перших двох сетах у мене були можливості, я рано робив брейки, але не був в змозі реалізувати перевагу. У третьому і четвертому сетах я весь час поступався і не зміг наздогнати його", - прокоментував поразку Маррей.

У чвертьфіналі Міша зіграє або зІ швейцарцем Роджером Федерером (17), або з японцем Кеєм Нісікорі.

Зараз ви читаєте новину «Уродженець Росії залишив першу ракетку світу без Australian Open». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua